25.04.2010r Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Junior Zakrzów , zdjęcia wykonał Grzegorz Lipiec źródło Echo Dnia

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 1 - 0 LZS Krzątka

• autor: gaznik87, 2011-06-07 22:45

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 1 - 0 LZS Krzątka

Bramka 23 min 1 - 0 Sylwester Cebula (asysta Łukasz Furdyna)

Skład:

Michał Marzec (46.Igor Kaźmierczak) - Kamil Boy (75.Damian Wolak) Maciej Marzec , Dominik Lapmart , Daniel Dudek - Marcin Krzyżek (55.Grzegorz Kwiatkowski) , Łukasz Furdyna , Tomek Lampart , Kamil Augustowski , Sylwester Cebula (65.Mariusz Kapała) - Adrian Marzec

Piłkarze zajmującej 6 pozycje LZS Krzątki przystąpili do meczu w 10 osobowym składzie a mecz z rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach.Początek meczu to chaotyczna gra naszego zespołu i konsekwentna drużyny rywali którzy nastawili się na kontrataki , jednak ani jeden zespół ani drugi nie mógł stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej nasi zawodnicy próbowali najczęściej strzałów za pola karnego jednak brakowało w nich precyzji.Jedną z groźniejszych akacji w pierwszej połowie miał Kamil Augustowski który minął dwóch rywali i znalazł się na 10 metrze jednak w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany.Pierwszego i jak się później okazało jedynego gola zdobył Sylwester Cebula który otrzymał dobre podanie od Łukasz Furdyny i w sytuacji sam na sam nie dał san bramkarzowi gości.Po starcie gola przyjezdni nie byli już tak zmotywowani co skutkowało duża przewagę w posiadaniu piłki przez naszych zawodników którzy jednak tej przewagi nie potrafili wykorzystać.Druga połowa wyglądała podobnie do końcówki pierwszej.Nasi zawodnicy atakowali a goście umiejętni się bronili i od czasu do czasu próbowali skontrować.W trakcie drugiej połowy najdogodniejsze sytuacje mieli Grzegorz Kwiatkowski którego strzał z  11 metra został zablokowany w ostatnim momencie Łukasz Furdyna który próbował kilkakrotnie ale jedynie jeden strzał sprawił duże problemy bramkarzowi rywali oraz Kamil Augustowski który z najbliższej odległości nie zdołał pokonać bramkarza Krzątki.

Podsumowując nie był to jakiś cudowny mecz w naszym wykonaniu ale najważniejsze że przyniosła nam kolejne 3 punkty tak ważne w walce o awans do A - klasy.

autor: DziowanniDziadzia 2011-06-09 15:37:46

Profil DziowanniDziadzia w Futbolowo Trzy kolejki do końca sezonu i awans naprawde blisko, trzeba wydrac dwa spotkania i sprawa bedzie jasna. Teroretycznie przeciwnicy nie powinni sprwić problemu, no ale wiadomo jak to jest. Trzymam mocno kciuki, nie dajcie sobie wyrwac awansu.

autor: ~CO 2011-06-10 12:21:07

avatar Co do meczu ;) Średnia wieku Krzątki 18,3 :P Bramkarz 16 lat. Talent jak się patrzy. Myślę że jakby było 11 to mógłbyć canajmniej remis ;) chyba znów najciężej grało się z Krzątką ;) Gratuluje ;] Do zobaczenia :D

autor: ~alien 2011-06-14 14:25:01

avatar Słyszałem od kumpla ze Skopania że Baranów szykuje mocną ekipę na nas. Chłopaki podobno pod koniec sezonu zaczęli lepiej grać czego dowodem może być wygrana z komorowem i remis z mocnym bojanowem.

autor: ~IzHwjOjNScs 2011-06-21 23:21:54

avatar AFAIC that's the best anwser so far!