16.05.2010r Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Jagiełło Pilchów , zdjęcia wykonał Grzegorz Lipiec źródło Echo Dnia

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 1 - 0 Junior Zakrzów

• autor: gaznik87, 2011-05-24 07:02

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 1 - 0 Junior Zakrzów

1 - 0 58 min Adrian Marzec (asystował Tomek Lampart)

Skład Wspólnoty Serbinów Tarnobrzeg

Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów którzy przed naszym meczem prowadzili spotkanie naszej grupy pomiędzy Koroną Bojanów i Łęgiem Stany.Sam początek spotkania był bardzo nerwowy w wykonaniu obydwu drużyn widać było presje wyniki czego efektem była bardzo asekuracyjna gra obydwu zespołów , gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska czego efektem było mało sytuacji bramkowych.W naszym zespole najlepszą okazję w pierwszej połowie mieli Łukasz Furdyna który dostał bardzo dobrą piłkę na 13 metr pola karnego ale strzelił wprost w bramkarza oraz Kamil Augustowski który bardzo ładnie uderzył piłkę zagraną od Mariusza Kapały jednak jego strzał minimalnie minął bramkę.Drużyna z Zakrzowa najgroźniejsza była natomiast po stałych fragmentach gry jednak żaden nie był na tyle groźny aby przyjezdni mogli zdobyć gola.Druga połowa miała na początku taki sam przebieg jak pierwsza do 58 minuty kiedy to rzut wolny na własnej połowie szybko wykonał Tomek Lampart zagrywając piłkę w pole karne przeciwników a tam niezdecydowanie obrońców i bramkarza wykorzystał Adrian Marzec i nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Chwilę później dość nieodpowiedzialne zachowanie Kamila Augustowskiego który wiedząc że posiada na swoim koncie żółty kartonik oraz o tym że sędzia ma go na oku zagrał w piłkę ręką w polu karnym po dośrodkowaniu Dominika Lamparta z rzutu wolnego czego efektem był druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla niego.Od tego momentu do ataku ruszyła drużyna Juniora która do końca spotkania stworzyła sobie trzy okazje bramkowe jednak za każdym razem piłka mijała naszą bramkę.Dużo kontrowersji mieliśmy w 70 minucie kiedy to Grzegorz Kwiatkowski mijał stopera Zakrzowa Wieśka Sądla i wyszedł by sam na sam z bramkarze jednak Wiesiek Sądel bez zastanowienia zatrzymał piłkę ręką a sędzia za miast pokazać czerwoną kartkę pokazał tylko zółtą.Nasz zespół po mimo straty jednego zawodnika miał kilka groźnych sytuacji a najgroźniejszą miał w 83 minucie Adrian Marzec jednak nie potrafił on wykorzystać sytuacji sam na sam.Mecz nie był może porywającym widowiskiem ale za to miał w sobie sporo emocji i jak na derby był dość czysty.

W najbliższą niedziele nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie ligowe tym razem z vice-liderem naszej grupy Łęgiem Stany na boisku rywali.

Michał Marzec - Maciej Marzec , Dominik Lampart , Kamil Boy , Daniel Dudek - Tomek Lampart , Łukasz Furdyna (88.Damian Wolak) , Kamil Augustowski , Sylwester Cebula (70.Rafał Kopeć) , Mariusz Kapała (40.Grzegorz Kwiatkowski) - Adrian Marzec

autor: ~QFALPZXPaUvyg 2011-06-08 14:56:01

avatar TYVM you've soelvd all my problems