17.05.2009 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - LZS Wola Baranowska

KS Wola Baranowska 0 - 8 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg

• autor: gaznik87, 2011-05-16 06:02

Lasowiak Wola Baranowska 0 - 8 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg

15 min 1 - 0 Grzegorz Kwiatkowski (asysta Łukasza Furdyny)

23 min 2 - 0 Sylwester Cebula (asysta Kamila Augustowskiego)

51 min 3 - 0 Grzegorz Kwiatkowski (asysta Sylwestra Cebuli)

65 min 4 - 0 Kamil Augustowski (asysta Łukasza Furdyny)

73 min 5 - 0 Adrian Marzec

80 min 6 - 0 Adrian Marzec (asysta Łukasza Furdyny)

83 min 7 - 0 Daniel Dudek

85 min 8 - 0 Łukasz Furdyna

Skład Wspolnoty

Michał Marzec - Maciek Marzec , Daniel Dudek , Kamil Boy , Dominik Lampart , Tomek Lampart (89.Rafał Kaźmierczak) - Mariusz Kapała (65.Damian Wolak) , Kamil Augustowski , Łukasz Furdyna , Sylwester Cebula (70. Michał Matysiak) - Grzegorz Kwiatkowski (70.Adrian Marzec)

W spotkaniu nie wystąpił dotychczasowy numer jeden w naszej bramce Igor Kaźmierczak którego skutecznie zastąpił Michał Marzec w spotkaniu zabrakło również grającego na prawej pomocy Marcina Krzyżka.

Mecz mógł rozpocząć się bardzo dobrze dla naszego zespołu bo już w 2 minucie bardzo dobrze Kamila Augustowskiego obsłużył Łukasz Furdyna dzięki czemu znalazł się on sam na sam z bramkarzem a nasz najlepszy strzelec jednak zbyt długo czekał ze strzałem i obrońcy woli zdołali go dogonić i zablokować.Kolejne minuty do dominacja naszej drużyny jednak brakowało nam celności.Do 15 minut najbardziej na zdobyciu bramki zależało chyba Tomkowi Lampartowi który 3 krotni próbował pokonać rywali za pola karnego jednak jego strzały były niecelne.W 15 minucie po raz kolejny dobrym podaniem popisał się Łukasz Furdyna tym razem adresatem był Grzegorz Kwiatkowski który precyzyjnym mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi Woli.Chwilę później nasz zespół prowadził już 2 - 0 podobna sytuacja w której zdobyliśmy pierwszą bramkę tym razem jednak podającym był Kamil Augustowski a wykańczającym akcję Sylwester Cebula.Gospodarze przez ten czas stworzyli dwie sytuacje pierwsza to wina naszego stopera który zbyt długo czekał z podaniem czym pozwolił sobie na odbiór piłki po którym w pole karne pobiegł jeden z napastników Woli jednak gdy przymierzał się do strzału piłkę w ostatniej chwili na rzut rożny wybił Daniel Dudek i właśnie z tego rzutu gospodarze mieli drugą szansę jednak strzał głową jednego z zawodników Woli pewnie wybronił Michał Marzec.Po tej chwili przewagi przeciwników kontrole odzyskali nasi zawodnicy.Najpierw Kamil Augustowski po minięciu obrońcy rywali strzelił prosto w bramkarza.W następnej akcji sam na sam z bramkarzem po raz kolejny znalazł się Grzegorz kwiatkowski jednak zwlekał on ze strzałem i bramkarz zdołał  obronić jego strzał a dobitka Łukasza Furdyny za pola karnego była niecelne.Kilka minut później Łukasz Furdyna mierzonym technicznym strzałem trafił w poprzeczkę.W pierwszej bramkę groźnie na bramkę z rzutu wolnego uderzał Dominik Lampart jednak tym razem dobrze ustawiony był bramkarz gospodarzy.Drugą połowę gospodarze zaczęli od ataków jednak taka taktyka się szybko zemściła szybką kontrę przeprowadzili nasi zawodnicy a po podaniu Sylwestra Cebuli po raz kolejny sam na sam z bramkarze znalazł się Grzegorz Kwiatkowski który wykorzystał nadarzającą się okazję i zdobył 2 bramkę w tym meczu.Po tej bramce gospodarze załamali się co było widać na boisku nasi zawodnicy co chwilę przedostawali się pod pole karne rywali jednak brakowało albo ostatniego podania albo celnego strzału.W 65 minucie piłkę w rzutu rożnego dośrodkowuje Łukasz Furdyna robi to jednak za słabo piłka jednak trafia znów pod jego nogami i tym razem już jest bardziej dokładny dzięki czemu Kamil Augustowski mógł zdobyć bramkę głową.Po stracie bramki jedyny zryw w tej części spotkania zanotowali gracze Woli jednak w groźnej sytuacji bardzo dobrze zachował się Michał Marzec który nie dał się pokonać.Kolejne minuty to prawdziwa demolka naszych rywali.Najpierw w sytuacji sam na sam znalazł się Łukasz Furdyna jednak bramkarz zdołał obronić jego strzał jednak przy dobitce Adriana Marca był bez szans.Szóstą bramkę zdobyliśmy po rzucie rożnym ponownie piłkę w pole karne kierował Łukasz Furdyna a w polu karnym najwyżej wyskoczył Adrian Marzec który zdobył drugą bramkę w tym spotkaniu.Przedostatnią bramkę dla naszego zespołu zdobył Daniel Dudek i to o niej możemy powiedzieć ze była najładniejsza w całym spotkaniu.Po raz kolejny wykonywaliśmy rzut rożny tym razem obrońcy zdołali wybić piłkę przed pole karne a tam czekał już Daniel Dudek który atomowym uderzeniem z okolicy 25 metra nie dał najmniejszych szans bramkarzowi rywali.Ostatnią bramkę zdobył grający dobrze zawody Łukasz Furdyna.Wykorzystał on błąd obrońcy który chciał piłkę podać do bramkarza jednak zrobił to w taki sposób że Łukasz bez problemu przeją piłkę i na szybkości miną wychodzącego bramkarza po czym skierował piłkę do pustej bramki.Chwilę później sędzia zakończył spotkanie którego gospodarze mieli już wyraźnie dość.

Podsumowując występ naszej drużyny można powiedzieć ze był on najlepszym z dotychczasowych w rundzie co może cieszyć przed zbliżającymi się spotkaniami o pierwsze miejsce w naszej grupie

autor: ~RrRGkIbx 2011-06-08 23:47:54

avatar I’m not wohrty to be in the same forum. ROTFL