- autor: gaznik87, 2011-05-09 22:49
-
Mamy zmianę lidera klasyfikacji najlepszych strzelców.Nieobecność dotychczasowych liderów wykorzystał vice-lider Sławomir Smerdak który strzelił hattricka w meczu z Cyganami i przeskoczył ich jedną bramką po za tym w tabeli nie zaszły większe zmiany.Tylko trzech zawodników w tej kolejce strzeliło swoje pierwsze bramki w sezonie byli to Grzegorz Leszkowicz (Wisła Baranów Sandomierski) , Paweł Cuber oraz Tomasz Trela (Korona Bojanów)
14 Bramek
Smerdak Sławomir (Junior Zakrzów) +3
13 Bramek
Kamil Augustowski (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Jaskot Krzysztof (Junior Zakrzów) (11 Bramek)
10 Bramek
Andrzej Daniek (Błękitni Komorów)(13 Bramek)
9 Bramek
Damian Nowak (LZS Krzątka)
8 Bramek
Michalski Marcin (Korona Bojanów)
Bieleń Mieczysław (Łęg Stany)
Kozioł Łukasz (Łęg Stany) +1
Pelc Robert (Łęg Stany) +2
Mateusz Fudalewski (Transdźwig Stale/TS Stale)
7 Bramek
Rafał Kaźmierczak(Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Bednarz Krzysztof (Łęg Stany)
Jakubowski Paweł(Korona Bojanów)
Bednarz Konrad (LZS Krzątka)
6 Bramek
Adrian Marzec (Wspólnota Sebinów Tarnobrzeg)
Zbigniew Zych (LZS Cygany)
Krzysztof Paduch(LZS Krzątka)
Karol Bajor (Wisła Baranów Sandomieski)
Zych Damian (Wola Baranowska) (7 Bramke)
5 Bramek
Michał Gospoś (Junior Zakrzów)
Artur Domański (Junior Zakrzów) (6 Bramek)
Mateusz Świątek (Korona Bojanów)
Artur Saja (Transdźwig Stale)
4 Bramki
Marcin Krzyżek (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kwiatkowski Grzegorz (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Burzyński Sławomir (Łęg Stany) +1
Tomasz Łącz (LZS Cygany)
Ireneusz Kupka (LZS Cygany) +1
Sławomir Paduch(LZS Krzątka)(6 Bramki)
Damian Witoń (Płomień Chmielów)(5 Bramki) +1
3 Bramki
Sylwester Cebula (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Rafał Kopeć (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukaz Furdyna (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Rafał Zając (Łęg Stany)
Przemysław Kozioł (Łęg Stany)
Krzysztof Kuraś (Junior Zakrzów)
Szwed Arkadiusz (Korona Bojanów)
Puzio Kamil (Korona Bojanów)
Mateusz Wolan (LZS Cygany)
Smykla Karol (Wisła Baranów Sandomierski)
Michał Mroczek(Płomień Chmielów)
Mariusz Dąbek (Transdźwig Stale)
Mariusz Kalinka (Transdźwig Stale)
Czechura Filip (Wola Baranowska)(4 Bramki)
Flis Damian (LZS Krzątka) (4 Bramki)
2 Bramki
Mariusz Kapała (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Damian Wolak (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukasz Gaj (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kamil Boy (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Pyra Damian (Korona Bojanów)
Rędzio Sebastian (Korona Bjanów)
Błądek Dariusz (Łęg Stany)
Dul Mariusz (Łęg Stany)
Gortych Jacek (Junior Zakrzów)
Bartek Grądz (Junior Zakrzów)
Grzegorz Jaskot (Junior Zakrzów)
Łukasz Czech (Junior Zakrzów)
Tomasz Gierek (LZS Cygany)
Arkadiusz Tereszkiewicz (Błękitni Komorów)
Damian Szypuła (Błękitni Komorów)
Grzegorz Gołąbek (Błękitni Komorów) +1
Wrona Bartłomiej (Błękitni Komorów) +1
Janusz Pogoda (Błękitni Komorów) +1
Sylwester Krasowski (Wisła Baranów Sandomierski)
Janusz Przywara (Wisła Baranów Sandomierski)
Dawid Świderski (Wisła Baranów Sandomirski) ?
Adrian Skowroński (TS Stale) +2
Marcin Koper (Płomień Chmielów)
Jarosz Łukasz (Wola Baranowska)
Białek Paweł (Wola Baranowska) (4 Bramki)
1 Bramka
Dominik Lampart (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Rafał Uchański (Korona Bojanów)
Soból Łukasz (Korona Bojanów)
Kotwica Grzegorz (Korona Bojanów)
Sulich Artur (Korona Bojanów)
Dawid Leń (Korona Bojanów)
Paweł Cuber (Korona Bojanów) +1
Tomasz Trela (Korona Bojanów) +1
Herdzik Damian (Łęg Stany)
Kozioł Tomasz (Łęg Stany)
Sebastian Jasiński (Junior Zakrzów)
Łukasz Jodłowiec (Junior Zakrzów)
Dariusz Urbaniak (LZS Cygany)
Tomasz Tomczyk(LZS Cygany)
Marcin Biela (LZS Cygany)
Damian Godek (LZS Cygany)
Michał Rożek (LZS Cygany)
Marek Kopeć (LZS Cygany)
Krzysztof Wyka (LZS Krzątka)
Wojtek Podsiedlik (LZS Krzątka)
Grzegorz Maliborski (LZS Krzątka)
Krystian Kwaśnik (LZS Krzątka)
Dawid Konefał (LZS Krzątka)
Dariusz Bomba (Błękitni Komorów)
Adrian Bogdan (Błękitni Komorów)
Michał Smalera (Błękitni Komorów)(6 Bramek)
Paweł Partyka (Wisła Baranów Sandomierski)
Grzegorz Leszkowicz (Wisła Baranów Sandomierski) +1
Wolak Bartosz (TS Stale)
Damian Żak (Transdźwig Stale)
Podleśny Patryk (Transdźwig Stale)
Rafał Zając (Transdźwig Stale)
Kuba Bojarski (Płomień Chmielów)
Jacek Tereszkiewicz (Płomień Chmielów)
Wojtek Kazanowski (Płomień Chmielów)
Tomasz Durlej (Płomień Chmielów)
Dominik Bachaj (Płomień Chmielów)
Flądro Paweł (Wola Baranowska)
Machniak Paweł (Wola Baranowska)
Baran Wojciech (Wola Baranowska)
Białek Marcin (Wola Baranowska)
Lis Wojtek (Wola Baranowska)
Łukasz Cabaj (Płomień Chmielów)(1 Bramka)
8 goli samobójczych
Tabela nieuwzględnia strzelca bramk dla Wisły Baranów Sandomierski w mecz z LZS Krzątka
Tabela uwzględnia walkowery w 5 spotkaniach.(Błękitni Komorów - Junior Zakrzów) , (Błękitni Komorów - LZS Krzątka) , (Błękitni Komorów - Wisła Baranów Sandomierski) , (Płomień Chmielów - Wola Baranowska) , (Błękitni Komorów - Wola Baranowska) .
W nawisach liczba bramek zdobytych przez zawodnika przed weryfikacją wyników na walkowery