Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening w środę o godzinie 19.00 Zbiórka przed o godzinie 18.40 przy szatni
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - LZS Krzątka
Ładowanie...

Banery

mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 121, wczoraj: 116
ogółem: 580 906

statystyki szczegółowe

KONTAKT

Aktualności

Król strzelców ,,B\" klasy grupy V po 14 kolejce

  • autor: gaznik87, 2011-05-05 06:14

W 14 Kolejce padło aż 31 bramek.Najwięcej bo aż po 3 zdobyli Jaskot Krzysztof oraz Adrian Marzec.W tej kolejce trafił również lider klasyfikacji strzelców Kamil Augustowski który nie jest już samotnym liderem ponieważ dogonił go wspomniany wcześniej Krzysztof Jaskot.Zmiana nastąpiła również na pozycji vice-lidera na którą awansował Smerdak Sławomir.W tej kolejce aż  5 piłkarzy [Dawid Leń (Korona Bojanów) , Łukasz Jodłowiec (Junior Zakrzów) , Dawid Konefał (LZS Krzątka) , Białek Marcin (Wola Baranowska) , Lis Wojtek (Wola Baranowska)] , strzeliło pierwsze bramki w tym sezonie a w szczególności gratulujemy 16 -letniemu Wojtkowi Lisowi który strzelił gola w swojim debiucie w seniorach

13 Bramek

Kamil Augustowski (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) +1
Jaskot Krzysztof (Junior Zakrzów) (11 Bramek) +3


11 Bramek

Smerdak Sławomir (Junior Zakrzów) +2


10 Bramek

Andrzej Daniek (Błękitni Komorów)(13 Bramek)


9 Bramek

Damian Nowak (LZS Krzątka) +1

8 Bramek

Michalski Marcin (Korona Bojanów)+ 1
Bieleń Mieczysław (Łęg Stany) +1
Mateusz Fudalewski (Transdźwig Stale/TS Stale) +1

7 Bramek

Rafał Kaźmierczak(Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Bednarz Krzysztof (Łęg Stany) +1
Kozioł Łukasz (Łęg Stany)
Jakubowski Paweł(Korona Bojanów)
Bednarz Konrad (LZS Krzątka) +1

6 Bramek

Adrian Marzec (Wspólnota Sebinów Tarnobrzeg) +3
Pelc Robert (Łęg Stany)
Zbigniew Zych (LZS Cygany) +1
Krzysztof Paduch(LZS Krzątka) +2
Karol Bajor (Wisła Baranów Sandomieski) +2
Zych Damian (Wola Baranowska) (7 Bramke)


5 Bramek

Michał Gospoś (Junior Zakrzów)
Artur Domański (Junior Zakrzów) (6 Bramek) +1
Mateusz Świątek (Korona Bojanów) +1
Artur Saja (Transdźwig Stale)

4 Bramki

Marcin Krzyżek (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kwiatkowski Grzegorz (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Tomasz Łącz (LZS Cygany) +1
Sławomir Paduch(LZS Krzątka)(6 Bramki) +1

3 Bramki

Sylwester Cebula (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Rafał Kopeć (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukaz Furdyna (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) +1
Burzyński Sławomir (Łęg Stany)
Rafał Zając (Łęg Stany)
Przemysław Kozioł (Łęg Stany)
Krzysztof Kuraś (Junior Zakrzów) +1
Szwed Arkadiusz (Korona Bojanów)
Puzio Kamil (Korona Bojanów)
Ireneusz Kupka (LZS Cygany) +1
Mateusz Wolan (LZS Cygany) +1
Smykla Karol (Wisła Baranów Sandomierski)
Damian Witoń (Płomień Chmielów)(4 Bramki)
Michał Mroczek(Płomień Chmielów)
Mariusz Dąbek (Transdźwig Stale)
Mariusz Kalinka (Transdźwig Stale)
Czechura Filip (Wola Baranowska)(4 Bramki)


2 Bramki

Mariusz Kapała (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Damian Wolak (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukasz Gaj (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kamil Boy (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Pyra Damian (Korona Bojanów)
Rędzio Sebastian (Korona Bjanów)
Błądek Dariusz (Łęg Stany)
Dul Mariusz (Łęg Stany)
Gortych Jacek (Junior Zakrzów)
Bartek Grądz (Junior Zakrzów)
Grzegorz Jaskot (Junior Zakrzów)
Łukasz Czech (Junior Zakrzów)
Tomasz Gierek (LZS Cygany)
Flis Damian (LZS Krzątka) (3 Bramki)
Arkadiusz Tereszkiewicz (Błękitni Komorów)
Damian Szypuła (Błękitni Komorów) +1
Sylwester Krasowski (Wisła Baranów Sandomierski)
Janusz Przywara (Wisła Baranów Sandomierski)
Dawid Świderski (Wisła Baranów Sandomirski) +1?
Marcin Koper (Płomień Chmielów)
Jarosz Łukasz (Wola Baranowska)
Białek Paweł (Wola Baranowska) (4 Bramki)


1 Bramka

Dominik Lampart (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Rafał Uchański (Korona Bojanów)
Soból Łukasz (Korona Bojanów)
Kotwica Grzegorz (Korona Bojanów)
Sulich Artur (Korona Bojanów)
Dawid Leń (Korona Bojanów) +1
Herdzik Damian (Łęg Stany)
Kozioł Tomasz (Łęg Stany)
Sebastian Jasiński (Junior Zakrzów)
Łukasz Jodłowiec (Junior Zakrzów) +1
Dariusz Urbaniak (LZS Cygany)
Tomasz Tomczyk(LZS Cygany)
Marcin Biela (LZS Cygany)
Damian Godek (LZS Cygany)
Michał Rożek (LZS Cygany)
Marek Kopeć (LZS Cygany)
Krzysztof Wyka (LZS Krzątka)
Wojtek Podsiedlik (LZS Krzątka)
Grzegorz Maliborski (LZS Krzątka)
Krystian Kwaśnik (LZS Krzątka)
Dawid Konefał (LZS Krzątka) +1
Grzegorz Gołąbek (Błękitni Komorów)
Wrona Bartłomiej (Błękitni Komorów)
Janusz Pogoda (Błękitni Komorów)
Dariusz Bomba (Błękitni Komorów)
Adrian Bogdan (Błękitni Komorów)
Michał Smalera (Błękitni Komorów)(6 Bramek)
Paweł Partyka (Wisła Baranów Sandomirski)
Grzegorz Leszkowicz (Wisła Baranów Sandomirski)
Wolak Bartosz  (TS Stale)
Damian Żak (Transdźwig Stale)
Podleśny Patryk (Transdźwig Stale)
Rafał Zając (Transdźwig Stale)
Kuba Bojarski (Płomień Chmielów)
Jacek Tereszkiewicz (Płomień Chmielów)
Wojtek Kazanowski (Płomień Chmielów)
Tomasz Durlej (Płomień Chmielów)
Dominik Bachaj (Płomień Chmielów)
Flądro Paweł (Wola Baranowska)
Machniak Paweł (Wola Baranowska)
Baran Wojciech (Wola Baranowska)
Białek Marcin (Wola Baranowska) +1
Lis Wojtek (Wola Baranowska) +1
Łukasz Cabaj (Płomień Chmielów)(1 Bramka)


7 goli samobójczych

Tabela uwzględnia walkowery w 5 spotkaniach.(Błękitni Komorów - Junior Zakrzów) , (Błękitni Komorów - LZS Krzątka) , (Błękitni Komorów - Wisła Baranów Sandomierski) , (Płomień Chmielów - Wola Baranowska) , (Błękitni Komorów - Wola Baranowska) .

W nawisach liczba bramek zdobytych przez zawodnika przed weryfikacją wyników na walkowery


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1144]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wspólnota Serbinów TarnobrzegJunior Zakrzów
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 1:4 Junior Zakrzów
2013-02-10, 13:00:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny