Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening w środę o godzinie 19.00 Zbiórka przed o godzinie 18.40 przy szatni
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

21.06.2009 Zakończenie Sezonu 08/09
Ładowanie...

Banery

mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 5, wczoraj: 37
ogółem: 567 962

statystyki szczegółowe

KONTAKT

Aktualności

Król strzelców ,,B

  • autor: gaznik87, 2011-04-12 21:31

W pierwszej kolejce rundy wiosennej najlepiej spisał się Pelc Robert z drużyny Łęgu Stany który ustrzelił hattricka w meczu z Płomieniem Chmielów. Z czołówki nie zawiódł lider klasyfikacji który dzięki zdobytej bramce z Błękitnymi Komorów powiększył przewagę nad drugimi zawodnikami do 2 bramek.W tej kolejce Przemysław Kozioł (Łęg Stany) , Wolak Bartosz  (TS Stale) , Grzegorz Gołąbek (Błękitni Komorów) , Rafał Zając (Łęg Stany) , Rafał Uchański (Korona Bojanów) , Mariusz Kapała (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) strzelili swoje pierwsze gole w sezonie.

Cała tabela strzelców w rozwinięciu

11 Bramek

Kamil Augustowski (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) +1


9 Bramek

Smerdak Sławomir (Junior Zakrzów)
Jaskot Krzysztof (Junior Zakrzów) (11 Bramek)


8 Bramek

Andrzej Daniek (Błękitni Komorów)(11 Bramek)


7 Bramek

Rafał Kaźmierczak(Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Jakubowski Paweł(Korona Bojanów)
Michalski Marcin (Korona Bojanów)
Bieleń Mieczysław (Łęg Stany)
Mateusz Fudalewski (Transdźwig Stale/TS Stale) +1


6 Bramek

Pelc Robert (Łęg Stany) +3
Bednarz Krzysztof (Łęg Stany) +1
Kozioł Łukasz (Łęg Stany)
Zych Damian (Wola Baranowska)


5 Bramek

Michał Gospoś (Junior Zakrzów) +2
Zbigniew Zych (LZS Cygany)
Bednarz Konrad (LZS Krzątka)
Damian Nowak (LZS Krzątka)
Artur Saja (Transdźwig Stale)


4 Bramki

Marcin Krzyżek (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kwiatkowski Grzegorz (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Mateusz Świątek (Korona Bojanów) +1
Artur Domański (Junior Zakrzów) (5 Bramek)
Krzysztof Paduch(LZS Krzątka)
Karol Bajor (Wisła Baranów Sandomieski)


3 Bramki

Sylwester Cebula (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) +1
Rafał Kopeć (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) +1
Burzyński Sławomir (Łęg Stany)
Szwed Arkadiusz (Korona Bojanów)
Puzio Kamil (Korona Bojanów)
Tomasz Łącz (LZS Cygany)
Sławomir Paduch(LZS Krzątka)(5 Bramki)
Damian Witoń (Płomień Chmielów)(4 Bramki)
Michał Mroczek(Płomień Chmielów) +1
Mariusz Dąbek (Transdźwig Stale)
Mariusz Kalinka (Transdźwig Stale)
Czechura Filip (Wola Baranowska)(4 Bramki)

Smykla Karol (Wisła Baranów Sandomierski) +1

2 Bramki

Adrian Marzec (Wspólnota Sebinów Tarnobrzeg)
Damian Wolak (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukasz Gaj (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukaz Furdyna (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kamil Boy (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Pyra Damian (Korona Bojanów)
Rędzio Sebastian (Korona Bjanów)
Przemysław Kozioł (Łęg Stany) +2
Błądek Dariusz (Łęg Stany)
Dul Mariusz (Łęg Stany)
Krzysztof Kuraś (Junior Zakrzów) +1
Gortych Jacek (Junior Zakrzów)
Bartek Grądz (Junior Zakrzów)
Grzegorz Jaskot (Junior Zakrzów)
Łukasz Czech (Junior Zakrzów)
Tomasz Gierek (LZS Cygany) +1
Ireneusz Kupka (LZS Cygany)
Mateusz Wolan (LZS Cygany)
Flis Damian (LZS Krzątka) (3 Bramki)
Arkadiusz Tereszkiewicz (Błękitni Komorów) +1
Sylwester Krasowski (Wisła Baranów Sandomierski)
Marcin Koper (Płomień Chmielów)
Jarosz Łukasz (Wola Baranowska)
Białek Paweł (Wola Baranowska)
Janusz Przywara (Wisła Baranów Sandomierski)


1 Bramka

Dominik Lampart (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Mariusz Kapała (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) +1
Rafał Uchański (Korona Bojanów) +1
Soból Łukasz (Korona Bojanów)
Kotwica Grzegorz (Korona Bojanów)
Sulich Artur (Korona Bojanów)
Rafał Zając (Łęg Stany) +1
Herdzik Damian (Łęg Stany)
Kozioł Tomasz (Łęg Stany)
Sebastian Jasiński (Junior Zakrzów)
Dariusz Urbaniak (LZS Cygany)
Tomasz Tomczyk(LZS Cygany)
Marcin Biela (LZS Cygany)
Damian Godek (LZS Cygany)
Michał Rożek (LZS Cygany)
Marek Kopeć (LZS Cygany)
Krzysztof Wyka (LZS Krzątka)
Wojtek Podsiedlik (LZS Krzątka)
Grzegorz Maliborski (LZS Krzątka)
Krystian Kwaśnik (LZS Krzątka)
Grzegorz Gołąbek (Błękitni Komorów) +1
Damian Szypuła (Błękitni Komorów)
Wrona Bartłomiej (Błękitni Komorów)
Janusz Pogoda (Błękitni Komorów)
Dariusz Bomba (Błękitni Komorów)
Adrian Bogdan (Błękitni Komorów)
Michał Smalera (Błękitni Komorów)(6 Bramek)
Paweł Partyka (Wisła Baranów Sandomirski)
Grzegorz Leszkowicz(Wisła Baranów Sandomirski)
Wolak Bartosz  (TS Stale) +1
Damian Żak (Transdźwig Stale)
Podleśny Patryk (Transdźwig Stale)
Rafał Zając (Transdźwig Stale)
Kuba Bojarski (Płomień Chmielów)
Jacek Tereszkiewicz (Płomień Chmielów)
Wojtek Kazanowski (Płomień Chmielów)
Flądro Paweł (Wola Baranowska)
Machniak Paweł (Wola Baranowska)
Baran Wojciech (Wola Baranowska)
Łukasz Cabaj (Płomień Chmielów)(1 Bramka)

4 Samobuje


Tabela uwzględnia walkowery w 4 spotkaniach.(Błękitni Komorów - Junior Zakrzów) , (Błękitni Komorów - LZS Krzątka) , (Błękitni Komorów - Wisła Baranów Sandomierski) , (Płomień Chmielów - Wola Baranowska).

W nawisach liczba bramek zdobytych przez zawodnika przed weryfikacją wyników na walkowery


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [558]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wspólnota Serbinów TarnobrzegJunior Zakrzów
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 1:4 Junior Zakrzów
2013-02-10, 13:00:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny