Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 4 - 2 Błękitni Komorów

2 - 0 15 min Rafał Kopeć (asysta  Dominika Lamparta)

2 - 1 50 min Arkadiusz Tereszkiewicz z rzutu karnego

3 - 2 80 min Sylwester Cebula (asysta Kamila Boya)

4 - 2 85 min Kamil Augustowski (asysta Tomka Lamparta)

Skład

Igor Kaźmierczak - Maciek Marzec , Tomek Lampart , Dominik Lampart , Daniel Dudek - Marcin Krzyżek (65. Damian Wolak) , Kamil Augustowski , Łukasz Furdyna , Mariusz Kapała (46. Kamil Boy) - Rafał Kopeć (46. Sylwester Cebula) , Grzegorz Kwiatkowski (75. Michał Matysiak)

W spotkaniu z Błękitnymi zabrakło Adriana Marca którego absencja spowodowana była chorobą.

Początek spotkania to spokojna badanie się obydwu drużyn , około 10 minuty na strzał z około 25 metrów zdecydował się Mariusz Kapała piłka leciała wprost w bramkarza który jednak nie zdołał chwycić piłki i Wspólnota prowadziła 1 - 0. Goście nie zdołali się jeszcze pozbierać a po pierwszej bramce a przegrywali już 2 - 0. Idealne podanie od Dominika Lamparta dostał Rafał Kopeć który pewnym strzałem wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem Komorowa. Kolejne minuty to kontrola naszego zespołu i długie utrzymywanie się przy piłce goście natomiast swoich sił próbowali w kontratakach oraz stałych fragmentach gry jednak nic groźnego z tego nie wynikało.My mogliśmy a nawet powinnyśmy prowadzić 3 - 0. Po podaniu Maćka Marca sam na sam znalazł się Dominik Lampart ale nie wiadomo dlaczego zamiast strzelać podawał do będącego na spalonym Rafała Kopcia.Do przerwy nasz zespół prowadził 2 - 0 i chyba taki wynik uśpił naszych zawodników którzy wyszli na drugą połowę rozkojarzeni czego efektem był głupie straty piłek po których zawodnicy z Komorowa groźnie kontrowali. Pomimo słabszego początku to nasi zawodnicy stworzyli pierwsi idealną sytuację do podwyższenia wyniku ,  Kamil Augustowski dostał piłkę w okolicy 16 metra zgubił zwodem dwóch obrońców i mając przed sobą tylko bramkarza fatalnie skiksował. Chwilę później zawodnicy z Komorowa wykonywali rzut wolny z lewej strony boiska.Daleką wrzutkę w pole karne przedłużył jeden z zawodników Komorowa po czym piłka trafiła do Damiana Szypuły który wykorzystał fakt lekkiego kontaktu z naszym bramkarzem i padł w polu karnym sędzia spotkania podyktował rzut karny który na bramkę zamienił Arkadiusz Tereszkiewicz. Po kolejnych 5 minutach było już 2 - 2. Prawą stroną uciekł jeden z pomocników Błękitnych dograł piłkę wzdłuż pola karnego a zamykający całą akcje Grzegorz Gołąbek nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Od tego momentu zaczęło się nerwowe spoglądanie na zegarek. W 65 minucie nasi zawodnicy wyszli 3 na 1 jednak zbyt długo czekali z rozegraniem piłki i wracający obrońca zdołał wybić piłkę. Dwie minuty później okazję do zdobycia gola miał Sylwester Cebula jednak oddał za słaby strzał i bramkarza zdołał obronić.W 70 minucie idealną sytuacje do wyrównania miał Grzegorz Kwiatkowski  jednak w sytuacji sam na sam strzelił w słupek.Dziesięć minut później nasi zawodnicy mogli się cieszyć z upragnionego gola , z lewej strony piłkę w pole karne wrzucił Kamil Boy a tam czekał już Sylwester Cebula który najpierw zgasił ja na klatce piersiowej a później zanim piłka opadł na ziemie uderzył z  pierwszej piłki i pokonał bramkarza Błękitnych. Przeciwnicy domagali się spalonego ale sędzia główny spotkania uznał bramkę.Po tej bramce goście ruszyli do ataku ale zapominali o obronie i jedna z kontr zakończyła się bramką dla naszego zespołu.Na strzał z 30 metra zdecydował się Kamil Augustowski a piłka poszybowała nad zaskoczonym bramkarzem i było po meczu.W 90 minucie powinno być 5 - 2 ale sytuacje sam na sam zmarnował Damian Wolak.

Najbliższym przeciwnikiem naszego zespołu będzie zespół LZS Cygany który w pierwszej kolejce rundy rewanżowej przegrał z drużyną Korony Bojanów 2 - 1