Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening w środę o godzinie 19.00 Zbiórka przed o godzinie 18.40 przy szatni
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

16.05.2010r Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Jagiełło Pilchów , zdjęcia wykonał Grzegorz Lipiec źródło Echo Dnia
Ładowanie...

Banery

mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 75, wczoraj: 84
ogółem: 581 109

statystyki szczegółowe

KONTAKT

Aktualności

Tabela króla strzelców naszej ligi po 11 kolejkach

  • autor: gaznik87, 2010-10-26 15:55

Znamy już najlepszego strzelca rundy jesiennej został nim zawodnik naszego zespołu a dokładniej Kamil Augustowskim tuż za nim uplasowali się dwaj gracze Juniora Zakrzów Krzystof Jaskot oraz Sławomir Smerdak na najniższym stopniu podium znalazł się gracz Błękitnych Komorów Andrzej Daniek. Tuż za nim znajduje się spora grupa pościgowa która liczy aż 5 zawodników.Wiosenna rywalizacja zapowiada się więc bardzo interesująco.

Wszyscy strzelcy rundy jesiennej w rozwinięciu


10 Bramek

Kamil Augustowski (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)

9 Bramek

Smerdak Sławomir (Junior Zakrzów)
Jaskot Krzysztof (Junior Zakrzów) (11 Bramek)


8 Bramek

Andrzej Daniek (Błękitni Komorów)(11 Bramek)

7 Bramek

Rafał Kaźmierczak(Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Jakubowski Paweł(Korona Bojanów)
Michalski Marcin (Korona Bojanów)
Bieleń Mieczysław (Łęg Stany)
Mateusz Fudalewski (Transdźwig Stale)


6 Bramek

Kozioł Łukasz (Łęg Stany)
Zych Damian (Wola Baranowska)


5 Bramek

Bednarz Krzysztof (Łęg Stany)
Zbigniew Zych (LZS Cygany)
Bednarz Konrad (LZS Krzątka)
Damian Nowak (LZS Krzątka)
Artur Saja (Transdźwig Stale)


4 Bramki

Marcin Krzyżek (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kwiatkowski Grzegorz (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Artur Domański (Junior Zakrzów) (5 Bramek)
Krzysztof Paduch(LZS Krzątka)

Karol Bajor (Wisła Baranów Sandomieski)?

3 Bramki

Burzyński Sławomir (Łęg Stany)
Pelc Robert (Łęg Stany)
Szwed Arkadiusz (Korona Bojanów)
Mateusz Świątek (Korona Bojanów)
Puzio Kamil (Korona Bojanów)
Michał Gospoś (Junior Zakrzów)
Tomasz Łącz (LZS Cygany)
Sławomir Paduch(LZS Krzątka)(5 Bramki)
Damian Witoń (Płomień Chmielów)(4 Bramki)
Mariusz Dąbek (Transdźwig Stale)
Mariusz Kalinka (Transdźwig Stale)
Czechura Filip (Wola Baranowska)(4 Bramki)

2 Bramki

Adrian Marzec (Wspólnota Sebinów Tarnobrzeg)
Damian Wolak (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukasz Gaj (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Sylwester Cebula (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukaz Furdyna (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kamil Boy (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Rafał Kopeć (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Błądek Dariusz (Łęg Stany)
Dul Mariusz (Łęg Stany)
Pyra Damian (Korona Bojanów)
Rędzio Sebastian (Korona Bjanów)
Gortych Jacek (Junior Zakrzów)
Bartek Grądz (Junior Zakrzów)
Grzegorz Jaskot (Junior Zakrzów)
Łukasz Czech (Junior Zakrzów)
Ireneusz Kupka (LZS Cygany)
Mateusz Wolan (LZS Cygany)
Flis Damian (LZS Krzątka) (3 Bramki)
Sylwester Krasowski (Wisła Baranów Sandomierski)
Smykla Karol
(Wisła Baranów Sandomierski)
Marcin Koper (Płomień Chmielów)
Michał Mroczek(Płomień Chmielów)
Jarosz Łukasz (Wola Baranowska)
Białek Paweł (Wola Baranowska)

Janusz Przywara (Wisła Baranów Sandomierski)

1 Bramka

Dominik Lampart (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Herdzik Damian (Łęg Stany)
Kozioł Tomasz (Łęg Stany)
Soból Łukasz (Korona Bojanów)
Kotwica Grzegorz (Korona Bojanów)
Sulich Artur (Korona Bojanów)
Sebastian Jasiński (Junior Zakrzów)
Krzysztof Kuraś (Junior Zakrzów)
Dariusz Urbaniak (LZS Cygany)
Tomasz Gierek (LZS Cygany)
Tomasz Tomczyk(LZS Cygany)
Marcin Biela (LZS Cygany)
Damian Godek (LZS Cygany)
Michał Rożek (LZS Cygany)
Marek Kopeć (LZS Cygany)
Krzysztof Wyka (LZS Krzątka)
Wojtek Podsiedlik (LZS Krzątka)
Grzegorz Maliborski (LZS Krzątka)
Krystian Kwaśnik (LZS Krzątka)
Damian Szypuła (Błękitni Komorów)
Wrona Bartłomiej (Błękitni Komorów)
Janusz Pogoda (Błękitni Komorów)
Arkadiusz Tereszkiewicz (Błękitni Komorów)
Dariusz Bomba (Błękitni Komorów)
Adrian Bogdan (Błękitni Komorów)
Michał Smalera (Błękitni Komorów)(6 Bramek)
Paweł Partyka (Wisła Baranów Sandomirski)
Grzegorz Leszkowicz
(Wisła Baranów Sandomirski)
Damian Żak (Transdźwig Stale)
Podleśny Patryk (Transdźwig Stale)
Rafał Zając (Transdźwig Stale)
Kuba Bojarski (Płomień Chmielów)
Jacek Tereszkiewicz (Płomień Chmielów)
Wojtek Kazanowski (Płomień Chmielów)
Flądro Paweł (Wola Baranowska)
Machniak Paweł (Wola Baranowska)
Baran Wojciech (Wola Baranowska)

Łukasz Cabaj (Płomień Chmielów)(1 Bramka)

1 Samobój


Tabela uwzględnia walkowery w 4 spotkaniach.(Błękitni Komorów - Junior Zakrzów) , (Błękitni Komorów - LZS Krzątka) , (Błękitni Komorów - Wisła Baranów Sandomierski) , (Płomień Chmielów - Wola Baranowska).

W nawisach liczba bramek zdobytych przez zawodnika przed weryfikacją wyników na walkowery


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [511]
 

autor: ~anonim 2010-10-26 17:29:38

avatar szkoda ze Marcin Michalski - pomocnik z GKS-u gral tylko 4 mecze bo moglby byc wysoko sklasyfikowany bo srednia ma swietna... pozdrawiam


autor: ~Wisła 2010-10-27 20:28:00

avatar W meczu Wisły z Wolą gole dla Wisły zdobywali Janusz Przywara, Grzegorz Leszkowicz oraz dwie bramki zdobył Karol Bajor. A dla Woli bramkę strzelił bodajże Czechura


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wspólnota Serbinów TarnobrzegJunior Zakrzów
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 1:4 Junior Zakrzów
2013-02-10, 13:00:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny