Mecz Z Tarnowską Wolą

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 11 - 2 Transdźwig Stale

• autor: gaznik87, 2010-10-25 00:10

W niedziela nasz drużyna rozegrała ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej jednocześnie było to najlepsze spotkanie w wykonaniu naszej drużyny.

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 11 - 2 Transdźwig Stale

Składy:

Wspólnota: Igor Kaźmierczak - Maciek Marzec (65.Dominik Lampart) , Kamil Boy , Daniel Dudek , Michał Matysiak - Marcin Krzyżek , Kamil Augustowski , Tomek Lampart , Rafał Kopeć (60.Damian Wolak) - Łukasz Furdyna , Grzegorz Kwiatkowski(75.Łukasz Gaj)

Transdźwig: Dawid Walski - Marcin Wiącek, Wojciech Duma, Mariusz Dąbek, Wiktor Strzelczyk, Rafał Zając, Michał Złotek, Artur Wrzesień, Adrian Skowroński - Mateusz Fudalewski, Patryk Podleśny

Bramki:

1 - 0 7 min  Marcin Krzyżek (asysta Łukasza Furdyny)

2 - 0 15 min Rafał Kopeć (asysta Maćka Marca)

3 - 0 20 min  Marcin Krzyżek (asysta Kamila Augustowskiego)

4 - 0 40 min Kamil Augustowski (asysta Grzegorza Kwiatkowskiego)

5 - 0 48 min Grzegorz Kwiatkowski (Rafał Kopeć)

6 - 0 53 min Rafał Kopeć

7 - 0 57 min Marcin Krzyżek (asysta Rafała Kopcia)

8 - 0 63 min Kamil Augustowski

8 - 1 65 min Mateusz Fudalewski

9 - 1 75 min Łukasz Furdyna (Damian Wolak)

10 - 1 80 min Kamil Augustowski

10 - 2 83 min Rafał Zając

11 - 2 87 min Kamil Boy (Łukasz Furdyna)

I Połowa

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszego zespołu bo już w 7 minucie prowadziliśmy 1 - 0. Po dokładnym zagraniu Łukasza Furdyny na prawą stronę piłkę nad interwenującym bramkarzem do bramki skierował Marcina Krzyżek.Kolejne minuty to dość wyrównana gra z obu zespołów w której obie drużyny próbowały zdobyć gola za pola karnego jednak nic z tych strzałów nie wychodziło.Nasza drużyna kolejną bramkę zdobyła w 15 minucie spotkania.Dalekim zrzutem z autu popisał się Kamil Boy w polu karnym piłkę przedłużył Maciek Marzec a do piłki dopadł Rafał Kopeć i strzałem głową z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki.Po stracie drugiego gola drużyna gości ruszyła do ataków co pozwalała naszemu zespołowi na kontrataki i jeden z nich zdołaliśmy wykorzystać w 20 minucie kiedy Kamil Augustowski zagrał piłkę do niepilnowanego Marcina Krzyżeka a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza po raz drugi w tym spotkaniu.Ta bramka nie co uspokoiła nasz zespół który pozwolił dojść do głosu rywala którzy mieli jedną bardzo groźną sytuacje jednak nasz bramkarz zdołał sparować piłkę tak że ta odbiła się jeszcze przed linią bramkową i wyszła na rzut rożny.W 40 minucie było już 4 - 0.Po dośrodkowaniu z prawej strony  w pole karne piłkę przyjmował Grzegorz Kwiatkowski zrobił to w taki sposób że piłka trafiła do Kamil Augustowski który z najbliższej odległości zdobył bramkę.Chwilę później sędzia zakończył pierwszą połowę.

II Połowa

Drugą połowę nasz zespół zaczął bardzo dobrze.W 48 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Rafał Kopeć który miną kilku rywali a następnie wyłożył piłkę do nie pilnowanego Grzegorza Kwiatkowskiego który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza Transdźwigu.Pięć minut później padała najładniejsza bramka spotkania na strzał z około 25 metrów zdecydował się Rafał Kopeć a piłka po jego strzale znalazła się praktycznie w okienku bramki rywali.Na ty jednak nie zamierzali przestać nasi zawodnicy który w drugiej połowie grali bardzo ładnie dla oka przeprowadzając co chwilę składne akcje.W 57 z lewej strony dośrodkowywał Rafał Kopeć zrobił to w taki sposób że piłka trafiła na drugą stronę do Marcina Krzyżeka ten zdecydował się na strzał z woleja z pierwszej piłki po krótkim rogu co było bardzo dobrą decyzją ponieważ bramkarz nie zdążył go przykryć i Wspólnota prowadziła już 7 - 0 a Marcin ustrzelił hattricka w tym meczu..Kilka minut później po rzucie rożnym i zamieszaniu najsprytniej w polu karnym zachował się Kamil Augustowski i pewnie pokonał po raz drugi bramkarza w tym meczu.W 65 minucie drużyna Transdźwigu stale zdobyła honorowego gola.Po rzucie wolny piłka trafiła do nie pilnowanego Mateusza Fudalewskiego który zdecydował się na strzał z około 20 metra i strzałem nie do obrony pokonał naszego bramkarza.Kolejne minuty to ataki naszego zespołu jednak sytuacji nie wykorzystali kolejno Grzegorz Kwiatkowski , Dominik Lampart , Kamil Augustowski , Damian Wolak.W 75 minucie na techniczny strzał zdecydował się Łukasz Furdyna a bramkarz rywali był pewien  że piłka przeleci nad bramką jakie było jego zdziwienie gdy ta wpadła tuż za jego plecami.Kolejna bramka padła 80 minucie kiedy nasza drużyna wyprowadziła kolejną groźną akcję a próbujący powstrzymać akcję bramkarz wyszedł daleko ze swojej bramki i wybił piłkę wprost pod nogi Kamila Augustowskiego który uderzył na bramkę z pierwszej piłki w taki sposób że ta przeleciała nad wszystkimi i wpadła do pustej bramki.Był to 10 gol dla naszej drużyny a zarazem 3 Kamila Augustowskiego w tym meczu.Chwilę później było 10 - 2 kiedy to na piłkę z okolicy 40 metra w stronę bramki posłał Rafał Zając lotu jej  jednak nikt nie przeciąć a ta odbiła się jeszcze na 7 metrze w taki sposób że poszybowała nad naszym bramkarzem który w tej sytuacji nie zachował się zbyt pewnie i dał się pokonać po raz drugi w tym meczu.Na trzy minuty przed końcem wynik ustalił kami Boy który wykorzystał dobre dośrodkowanie Łukasza Furdyny z rzutu rożnego.

Było to ostatnie spotkanie rundy jesiennej teraz nasz zespół czeka kilku miesięczna przerwa.Zapraszam przy tym to odwiedzania naszej strony w czasie tej przerwy kiedy to będę się starał pisać wszystkie ciekawe sprawy dotyczące naszej drużyny jak również rozgrywek w której nasz zespół występuje. W niedalekiej przyszłości pojawi się również podsumowanie całej rundy w wykonaniu naszego zespołu.

Równocześnie zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie w której będzie można wybrać najzabawniejsze zdjęcie z naszych rozgrywek.Ankieta Staruje jutro.Serdecznie Zapraszam