Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening w środę o godzinie 19.00 Zbiórka przed o godzinie 18.40 przy szatni
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - LZS Krzątka
Ładowanie...

Banery

mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 63, wczoraj: 46
ogółem: 567 562

statystyki szczegółowe

KONTAKT

Aktualności

Tabela króla strzelców naszej ligi po 10 kolejkach

  • autor: gaznik87, 2010-10-21 15:14

Na prowadzeniu po dziesięciu kolejkach mamy dwóch zawodników do liderującego Andrzeja Dańka dołączył Sławomir Smerdak z Juniora Zakrzów.Na drugą pozycję natomiast wskoczyli Kamil Augustowski Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg oraz Paweł Jakubowski z Korony Bojanów a na najniższy stopień podium awansował Krzystof Jaskot z drużyny Juniora Zakrzów.

Za tydzień ostatnia kolejka która wyłoni króla strzelców po rundzie jesiennej.

W rozwinięciu wszyscy strzelcy ligi

8 Bramek

Andrzej Daniek (Błękitni Komorów)(11 Bramek)
Smerdak Sławomir (Junior Zakrzów)


7 Bramek

Rafał Kaźmierczak(Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kamil Augustowski (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Jakubowski Paweł(Korona Bojanów)


6 Bramek

Bieleń Mieczysław (Łęg Stany)
Jaskot Krzysztof (Junior Zakrzów) (8 Bramek)
Zych Damian (Wola Baranowska)

Mateusz Fudalewski (Transdźwig Stale)

5 Bramek

Kozioł Łukasz (Łęg Stany)
Bednarz Krzysztof (Łęg Stany)
Michalski Marcin (Korona Bojanów)
Zbigniew Zych (LZS Cygany)
Bednarz Konrad (LZS Krzątka)
Damian Nowak (LZS Krzątka)
Artur Saja (Transdźwig Stale)


4 Bramki

Artur Domański (Junior Zakrzów) (5 Bramek)
Krzysztof Paduch(LZS Krzątka)
Damian Witoń (Płomień Chmielów)


3 Bramki

Kwiatkowski Grzegorz (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Burzyński Sławomir (Łęg Stany)
Pelc Robert (Łęg Stany)
Szwed Arkadiusz (Korona Bojanów)
Mateusz Świątek (Korona Bojanów)
Michał Gospoś (Junior Zakrzów)
Tomasz Łącz (LZS Cygany)
Sławomir Paduch(LZS Krzątka)(5 Bramki)
Mariusz Dąbek (Transdźwig Stale)
Mariusz Kalinka (Transdźwig Stale)

Czechura Filip (Wola Baranowska)


2 Bramki

Adrian Marzec (Wspólnota Sebinów Tarnobrzeg)
Damian Wolak (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukasz Gaj (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Sylwester Cebula (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Błądek Dariusz (Łęg Stany)
Dul Mariusz (Łęg Stany)
Pyra Damian (Korona Bojanów)
Rędzio Sebastian (Korona Bjanów)
Puzio Kamil (Korona Bojanów)
Gortych Jacek (Junior Zakrzów)
Ireneusz Kupka (LZS Cygany)
Mateusz Wolan (LZS Cygany)
Flis Damian (LZS Krzątka) (3 Bramki)
Sylwester Krasowski (Wisła Baranów Sandomierski)
Smykla Karol (Wisła Baranów Sandomierski)
Marcin Koper (Płomień Chmielów)
Michał Mroczek(Płomień Chmielów)
Jarosz Łukasz (Wola Baranowska)
Białek Paweł (Wola Baranowska)

1 Bramka

Łukaz Furdyna (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Marcin Krzyżek (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Dominik Lampart (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kamil Boy (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Herdzik Damian (Łęg Stany)
Kozioł Tomasz (Łęg Stany)
Soból Łukasz (Korona Bojanów)
Kotwica Grzegorz (Korona Bojanów)
Sebastian Jasiński (Junior Zakrzów)
Krzysztof Kuraś (Junior Zakrzów)
Grzegorz Jaskot (Junior Zakrzów)
Łukasz Czech (Junior Zakrzów)
Dariusz Urbaniak (LZS Cygany)
Tomasz Gierek (LZS Cygany)
Tomasz Tomczyk(LZS Cygany)
Marcin Biela (LZS Cygany)
Damian Godek (LZS Cygany)
Michał Rożek (LZS Cygany)
Marek Kopeć (LZS Cygany)
Krzysztof Wyka (LZS Krzątka)
Wojtek Podsiedlik (LZS Krzątka)
Grzegorz Maliborski (LZS Krzątka)
Damian Szypuła (Błękitni Komorów)
Wrona Bartłomiej (Błękitni Komorów)
Janusz Pogoda (Błękitni Komorów)
Arkadiusz Tereszkiewicz (Błękitni Komorów)
Dariusz Bomba (Błękitni Komorów)
Adrian Bogdan (Błękitni Komorów)
Michał Smalera (Błękitni Komorów)(6 Bramek)
Paweł Partyka (Wisła Baranów Sandomirski)
Janusz Przywara(Wisła Baranów Sandomirski)
Damian Żak (Transdźwig Stale)
Podleśny Patryk (Transdźwig Stale)
Kuba Bojarski (Płomień Chmielów)
Jacek Tereszkiewicz (Płomień Chmielów)
Wojtek Kazanowski (Płomień Chmielów)
Łukasz Cabaj (Płomień Chmielów)
Flądro Paweł (Wola Baranowska)
Machniak Paweł (Wola Baranowska)
Baran Wojciech (Wola Baranowska)


1 Samobój

Tabela uwzględnia walkowery w 3 spotkaniach.(Błękitni Komorów - Junior Zakrzów) , (Błękitni Komorów - LZS Krzątka) , (Błękitni Komorów - Wisła Baranów Sandomierski)

W nawisach liczba bramek zdobytych przez zawodnika przed weryfikacją wyników na walkowery


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [652]
 

autor: ~bk 2010-10-21 17:38:21

avatar Andrzeja Dańka ;P


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wspólnota Serbinów TarnobrzegJunior Zakrzów
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 1:4 Junior Zakrzów
2013-02-10, 13:00:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny