mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

Aktualności

Wisła Baranów Sandomierski 1 - 2 Wspólnota Serbinów...

• autor: gaznik87, 2010-10-17 23:46
Wisła Baranów Sandomierski 1 - 2 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg

Wczorajszy mecz nie był porywającym widowiskiem jednak najważniejsze jest to że nasza drużyna zdobyła kolejne punkty ligowe

1 - 0 38 min Kamil Augustowski (asysta Łukasza Furdyny)

2 - 0 48 min Adrian Marzec (asysta Łukasza Furdyny)

2 - 1 63 min Karol Bajor

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Igor Kaźmierczak - Tomek Lampart , Daniel Dudek , Michał Marzec , Kamil Boy - Mariusz Kapała (60. Sylwester Cebula) , Kamil Augustowski (65. Rafał Kopeć) , Adrian Marzec , Marcin Krzyżek (75. Damian Wolak) - Łukasz Furdyna , Grzegorz Kwiatkowski

I Połowa

Początek mecz należał do gospodarzy którzy ruszyli od początku spotkania do ataku , jednak nasza obrona grała toś pewnie nie pozwalając naszym rywalom na zbytnie zagrożenie.Nasz zespół natomiast grał bardzo chaotycznie.Pierwszą groźną akcję nasz zespół przeprowadził koło 15 minuty meczu kiedy to piłkę zagraną ze skrzydła przez Grzegorza Kwiatkowskiego do Łukasza Furdyny w ostatniej chwili przejął bramkarz rywali.Od tego momentu uwidoczniała się przewaga naszego zespołu a rywale próbowali groźnie kontra atakować.Obydwie drużyny jednak nie potrafiły stworzyć sobie dogodnych sytuacji w kolejnych minutach meczu.Nasza drużyna próbowała strzałów z daleka lecz były one nie celne a gospodarze dwu krotnie próbowali zdobyć gola strzałem z rzutu wolnego.Około 35 minuty powinno być 1-0 dla naszego zespołu jednak Grzegorz Kwiatkowski po minięciu rywala uderzył w taki sposób że piłkę zdołał wybić na rzut rożny bramkarz Wisły.Chwilę później nasza drużyna wykonywała rzut wolny z boku boiska w pole karne dośrodkowywał Łukasz Furdyna a w polu karnym najwyżej skakał Kamil Augustowski który strzałem głową umieścił piłkę  w bramce graczy z Baranowa.Przed przerwą nasz zespół mógł prowadzić 2-0 ale po dośrodkowaniu Mariusza Kapały , Adrian Marzec nie potrafił z 5 metrów umieścić piłki głową w bramce.

II połowa

Drugą połowę nasza drużyna rozpoczęła od mocnego uderzenia bo już w 3 minucie podwyższyli wynik spotkania,Po raz kolejny piłkę zagrywał Łukasz Furdyna który tym razem przedłużył piłkę głową tak że ta trafiła do Adriana Marca który z kolei zwodem miną zawodnika rywali a później w pełnym biegu uderzył tak że bramkarz rywali nie miał najmniejszych szans na obronę.Taki wynik sprawił że tempo spotkania stało się jeszcze wolniejsze a nasi zawodnicy jak by lekko zaczęli lekceważyć rywali.Pierwszym sygnałem dla naszej drużyny była bardzo groźna wrzutka z prawej strony boiska wzdłuż bramki do której doszedł napastnik Wisły jednak na nasze szczęście do końca za piłką poszedł nasz bramkarz i zdołał zablokować strzał rywala.Chwilę później groźny strzał z 25 metrów oddał jeden z rywali.Nasza drużyna w tym czasie grała dobrze do momentu kiedy trzeba było wykonać ostanie podanie wtedy to brakowało dokładności.W dalszej części spotkania rywale próbowali solowych akcji i jedna z nich przyniosła im bramkę.Jeden z zawodników gospodarzy zdecydował się na rajd z 30 metra i zrobił to na tyle dobrze że minął 4 naszych zawodników i strzałem w długi róg pokonał naszego bramkarza. Od tego momentu zawodnicy z Baranowa ruszyli większą ilością zawodników do ataku co stwarzało szansę dla naszego zespołu na kontra atak , i właśnie po jednym z nich powinno być 3-1 ale po dośrodkowaniu przez Grzegorza Kwiatkowskiego , Łukasz Furdyna uderzył zbyt lekko i bramkarz Wisły zdołał obronić jego strzał.chwilę później ten sam zawodnik uderzał z boczku pola karnego lecz jego strzał był nieco za wyskoki.Drużyna Wisły do końca próbowała wyrwać naszej drużynie zwycięstwo jednak bardzo dobry mecz rozegrała obrona która nie pozwoliła gospodarzą na zdobycie wyrównania.

Ogólnie mecz stał na przeciętnym poziomie chociaż obydwie drużyny włożyły sporo zdrowia.Cieszyć może wygrana na trudnym dla nasz terenie w Baranowie dlatego gratulacje należą się naszym zawodnikom za ten wynik.