- autor: gaznik87, 2010-10-12 17:51
-
Po dobrym występie w tej kolejce do czołówki strzelców awansowali Kamil Augustowski (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) Mieczysław Bieleń (Łęg Stany) oraz Damian Zych (Wola Baranowska)
W rozwinięciu wszyscy strzelcy ligi
8 Bramek
Andrzej Daniek (Błękitni Komorów)(11 Bramek)
7 Bramek
Rafał Kaźmierczak(Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
6 Bramek
Kamil Augustowski (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Bieleń Mieczysław (Łęg Stany)
Smerdak Sławomir (Junior Zakrzów)
Zych Damian (Wola Baranowska)
5 Bramek
Kozioł Łukasz (Łęg Stany)
Bednarz Krzysztof (Łęg Stany)
Michalski Marcin (Korona Bojanów)
Bednarz Konrad (LZS Krzątka)
Artur Saja (Transdźwig Stale)
4 Bramki
Jakubowski Paweł(Korona Bjanów)
Jaskot Krzysztof (Junior Zakrzów) (6 Bramek)
Artur Domański (Junior Zakrzów) (5 Bramek)
Mateusz Fudalewski (Transdźwig Stale)
3 Bramki
Kwiatkowski Grzegorz (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Burzyński Sławomir (Łęg Stany)
Pelc Robert (Łęg Stany)
Szwed Arkadiusz (Korona Bojanów)
Mateusz Świątek (Korona Bojanów)
Sławomir Paduch(LZS Krzątka)(5 Bramki)
Krzysztof Paduch(LZS Krzątka)
Mariusz Dąbek (Transdźwig Stale)
Mariusz Kalinka (Transdźwig Stale)
Damian Witoń (Płomień Chmielów)
2 Bramki
Damian Wolak (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukasz Gaj (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Sylwester Cebula (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Błądek Dariusz (Łęg Stany)
Dul Mariusz (Łęg Stany)
Pyra Damian (Korona Bojanów)
Michał Gospoś (Junior Zakrzów)
Ireneusz Kupka (LZS Cygany)
Tomasz Łącz (LZS Cygany)
Zbigniew Zych (LZS Cygany)
Mateusz Wolan (LZS Cygany)
Flis Damian (LZS Krzątka) (3 Bramki)
Damian Nowak (LZS Krzątka)
Sylwester Krasowski (Wisła Baranów Sandomierski)
Marcin Koper (Płomień Chmielów)
Michał Mroczek(Płomień Chmielów)
Jarosz Łukasz (Wola Baranowska)
Białek Paweł (Wola Baranowska)
Czechura Filip (Wola Baranowska)
1 Bramka
Łukaz Furdyna (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Marcin Krzyżek (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Dominik Lampart (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kamil Boy (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Adrian Marzec (Wspólnota Sebinów Tarnobrzeg)
Herdzik Damian (Łęg Stany)
Kozioł Tomasz (Łęg Stany)
Puzio Kamil (Korona Bojanów)
Rędzio Sebastian (Korona Bjanów)
Sebastian Jasiński (Junior Zakrzów)
Gortych Jacek (Junior Zakrzów)
Krzysztof Kuraś (Junior Zakrzów)
Dariusz Urbaniak (LZS Cygany)
Tomasz Gierek (LZS Cygany)
Tomasz Tomczyk(LZS Cygany)
Marcin Biela (LZS Cygany)
Damian Godek (LZS Cygany)
Michał Rożek (LZS Cygany)
Krzysztof Wyka (LZS Krzątka)
Wojtek Podsiedlik (LZS Krzątka)
Grzegorz Maliborski (LZS Krzątka)
Damian Szypuła (Błękitni Komorów)
Wrona Bartłomiej (Błękitni Komorów)
Janusz Pogoda (Błękitni Komorów)
Arkadiusz Tereszkiewicz (Błękitni Komorów)
Dariusz Bomba (Błękitni Komorów)
Adrian Bogdan (Błękitni Komorów)
Michał Smalera (Błękitni Komorów)(6 Bramek)
Paweł Partyka (Wisła Baranów Sandomirski)
Janusz Przywara(Wisła Baranów Sandomirski)
Damian Żak (Transdźwig Stale)
Podleśny Patryk (Transdźwig Stale)
Kuba Bojarski (Płomień Chmielów)
Jacek Tereszkiewicz (Płomień Chmielów)
Wojtek Kazanowski (Płomień Chmielów)
Flądro Paweł (Wola Baranowska)
Machniak Paweł (Wola Baranowska)
Baran Wojciech (Wola Baranowska)
1 Samobój
Tabela uwzględnia walkowery w 3 spotkaniach.(Błękitni Komorów - Junior Zakrzów) , (Błękitni Komorów - LZS Krzątka) , (Błękitni Komorów - Wisła Baranów Sandomierski)
W nawisach liczba bramek zdobytych przez zawodnika przed weryfikacją wyników na walkowery
Tabela nie uwzględnia goli zdobytych przez drużyny Wsiły Baranów Sandomierski , Juniora Zakrzów z spowodu braku danych