mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

KONTAKT

Aktualności

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 7 - 1 Płomień Chmielów

• autor: gaznik87, 2010-10-12 14:12

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami Wspólnoty Serbinów Tarnobrzeg a Płomieniem Chmielów nie był zbyt porywający chociaż były momenty dobrej gry.Nasza drużyna w szczególności na początku pierwszej jak i drugiej połowy dostosował się do chaotycznego stylu przeciwnika.Ale o tym później.

Nasza drużyna zagrała w następującym składzie

Igor Kaźmierczak -  Maciek Marzec , Daniel Dudek , Kamil Boy , Michał Matysiak - Mariusz Kapała(46.Dominik Lampart) , Tomek Lampart , Kamil Augustowski , Damian Wolak(46.Marcin Krzyżek) , Łukasz Furdyna (65.Michał Marzec) , Grzegorz Kwiatkowski

Drużyna gości wystąpiła w następującym składzie

Staś Rytwiński  - Damian Witoń , Mirek Burlikowski , Kamil Białkowski  ,Wiesiek Skrzypczak  - Jacek Tereszkiewicz   , Damian Kotulski (55. Kubuś Bojarski) , Wojtek Kazanowski , Damian Draus - Michał Mroczek , Tomek Durlej

Bramki:

1 - 0 20 min Damian Wolak (asysta Kamila Augustowskiego)

2 - 0 25 min Kamil Augustowski (asysta Damiana Wolaka)

3 - 0 35 min Łukasz Furdyna z rzutu karnego

4 - 0 40 min Kamil Augustowski (asysta Łukasza Furdyny)

4 - 1 48 min Wojtek Kazanowski (asysta Tomka Durleja)

5 - 1 63 min Grzegorz Kwiatkowski (asysta Tomka Lamparta)

6 - 1 75 min Marcin Krzyżek (asysta Dominika Lamparta)

7 -1 80 min Grzegorz Kwiatkowski ( asysta ?)

I Połowa

Początek spotkania to bardzo chaotyczna gra obu zespołów ale pomimo tego nasza drużyna już w 5 minucie mogła prowadzić 1-0 jednak znajdujący się na 7 metrze Łukasz Furdyna fatalnie spudłował. Kolejne minuty to dalej nie zbyt ciekawa gra z oby dwu stron.Nasza drużyna miała przewagę w posiadaniu piłki ale nic z niej nie wychodziło ponieważ goście skutecznie się bronili aż do 20 minuty kiedy to po rzucie z autu Kamila Boya piłkę przedłużył najpierw Maciek Marzec a później Kamil Augustowski i ta trafiła do Damiana Wolaka który bardzo dobrze zamykał całą akcje i umieścił piłkę w siatce.Chwilę później było już 2-0 po bardzo ładnym odegraniu z klatki piersiowej Damiana Wolaka w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Kamil Augustowski który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.W przeciągu następnych minut dominacja naszego zespołu była bardzo widoczna jednak nasi zawodnicy byli bardzo nie skuteczni.Najpierw Kamil Augustowski uderzył bardzo mocno ale i niecelnie z ostrego kąta.Chwile później kolejne dobre zagranie Damiana Wolaka do Mariusza Kapały który bardzo dobrze przyjął piłkę jednak jego strzał minimalnie chybił bramkę Płomienia.W kolejnej akcji nasza drużyna zdobyła już gola.Tym razem szarżującego Grzegorza Kwiatkowskiego w polu karnym faulował bramkarz przyjezdnych a pewnym wykonawcą rzutu karnego był Łukasz Furdyna.Chwilę później było już 4-0.Sędzia spotkania odgwizdał rzut wolny dla naszej drużyny za złapanie podania przez bramkarza Płomienia od swojego obrońcy.Piłkę na 10 metr podawał Łukasz Furdyna a Kamil Augustowski pewnym strzałem pokonał po raz drugi w tym spotkaniu bramkarza gości.Do końca pierwszej połowy już nic się nie wydarzyło.

II Połowa

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia przyjezdnych którzy wykorzystali nie zdecydowanie naszych zawodników i zdobyli pierwszego gola w drugiej części gry.Kolejne minuty to dalej nie zbyt ciekawa gra naszego zespołu który wyszedł na drugą połowę nie zbyt skoncentrowani co było widoczne w ich poczynaniach.Nasza drużyna właściwy rytm złapała dopiero po kwadransie gry wcześniej drużyna z Chmielowa miała jeszcze jedną dogodną sytuacje do zdobycia gola a mianowicie mieli oni podobną sytuacje do tej z końcówki pierwszej połowy tym razem to nasz bramkarz złapał piłkę po podaniu Daniela Dudka.Goście jednak nie wykorzystali tej sytuacji.Po tej sytuacji nasza drużyna ruszyła do ataku i już w pierwszej sytuacji zdobyli oni gola mianowicie Grzegorz Kwiatkowski który na pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.W kolejnych minutach nasz zespół miał 4-5 sytuacji na zdobycie gola ale podobnie jak w pierwszej połowie również teraz razili nieskutecznością.najbliżej pokonania bramkarza był Tomek Lampart który strzałem z 5 metrów trafił w bramkarza piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Płomienia a następnie od słupka wyszła w pole.Chwilę później po dośrodkowaniu Dominika Lamparta strzałem głową  i rykoszecie piłkę w bramce umieścił Marcin Krzyżek.Po strzeleniu szóstego gola ataki naszego zespołu nie ustępowały jednak zawodziła skuteczność lub bardzo dobre interwencje bramkarza rywali.Ostatnią bramkę nasz zespół dobył po nie udanej próbie złapania naszych zawodników na pozycji spalonej i w sytuacji sam na sam Grzegorz Kwiatkowski spokojnie minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce. W ostatnich minutach nasza drużyna mogła zdobyć jeszcze dwie bramki jednak najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kamil Augustowski a w ostatniej akcji meczu Michał Matysiak uderzył mocno jednak nie celnie z 16 metrów.

Wynik spotkania mógł być zdecydowanie wyższy gdyby nasza drużyna wykorzystała nieco więcej sytuacji które sobie stworzyła.