- autor: gaznik87, 2010-10-10 12:30
-
Na prowadzeniu po 8 serii spotkań znalazł się samodzielnie Andrzej Daniek który po strzeleniu 3 bramek drużynie ze Stalów objął samodzielne prowadzenie
Rozwinięciu tabela wszystkich strzelców
10 Bramek
Andrzej Daniek (Błękitni Komorów)
7 Bramek
Rafał Kaźmierczak(Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
6 Bramek
Smerdak Sławomir (Junior Zakrzów)
5 Bramek
Artur Saja (Transdźwig Stale)
Kozioł Łukasz (Łęg Stany)
Bieleń Mieczysław (Łęg Stany)
4 Bramki
Kamil Augustowski (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Jaskot Krzysztof (Junior Zakrzów) (6 Bramek)
Artur Domański (Junior Zakrzów) (5 Bramek)
Bednarz Krzysztof (Łęg Stany)
Jakubowski Paweł(Korona Bjanów)
Zych Damian (Wola Baranowska)
Sławomir Paduch(Krzątka)
3 Bramki
Burzyński Sławomir (Łęg Stany)
Pelc Robert (Łęg Stany)
Michalski Marcin (Korona Bojanów)
Bednarz Konrad (LZS Krzątka)
Mariusz Dąbek (Transdźwig Stale)
Mariusz Kalinka (Transdźwig Stale)
Mateusz Fudalewski (Transdźwig Stale)
Damian Witoń (Płomień Chmielów)
2 Bramki
Błądek Dariusz (Łęg Stany)
Łukasz Gaj (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Sylwester Cebula (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Michał Gospoś (Junior Zakrzów)
Arkadiusz Tereszkiewicz(Błękitni Komorów)
Paduch Krzysztof (LZS Krzątka)
Sławomir Paduch(LZS Krzątka)(4 Bramki)
Flis Damian (LZS Krzątka) (3 Bramki)
Mateusz Świątek (Korona Bojanów)
Pyra Damian (Korona Bojanów)
Ireneusz Kupka (LZS Cygany)
Tomasz Łącz (LZS Cygany)
Sylwester Krasowski (Wisła Baranów Sandomierski)
Jarosz Łukasz (Wola Baranowska)
Białek Paweł (Wola Baranowska)
Marcin Koper (Płomień Chmielów)
Michał Mroczek
1 Bramka
Herdzik Damian (Łęg Stany)
Sebastian Jasiński (Junior Zakrzów)
Gortych Jacek (Junior Zakrzów)
Krzysztof Kuraś (Junior Zakrzów)
Kwiatkowski Grzegorz (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Damian Wolak (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Dominik Lampart (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kamil Boy (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Adrian Marzec (Wspólnota Sebinów Tarnobrzeg)
Krzysztof Wyka (LZS Krzątka)
Damian Nowak (LZS Krzątka)
Grzegorz Maliborski (LZS Krzątka)
Dariusz Urbaniak (LZS Cygany)
Tomasz Gierek (LZS Cygany)
Tomasz Tomczyk(LZS Cygany)
Marcin Biela(LZS Cygany)
Zbigniew Zych(LZS Cygany)
Puzio Kamil (Korona Bojanów)
Szwed Arkadiusz (Korona Bojanów)
Rędzio Sebastian (Korona Bjanów)
Flądro Paweł (Wola Baranowska)
Machniak Paweł (Wola Baranowska)
Czechura Filip (Wola Baranowska)
Baran Wojciech (Wola Baranowska)
Paweł Partyka (Wisła Baranów Sandomirski)
Janusz Przywara(Wisła Baranów Sandomirski)
Damian Żak (Transdźwig Stale)
Podleśny Patryk (Transdźwig Stale)
Michał Mroczek (Płomień Chmielów)
Kuba Bojarski (Płomień Chmielów)
Jacek Tereszkiewicz (Płomień Chmielów)
Damian Szypuła (Błękitni Komorów)
Wrona Bartłomiej (Błękitni Komorów)
Janusz Pogoda (Błękitni Komorów)
1 Samobój
Michał Smalera (Błękitni Komorów)(5 Bramek)
Tabela uwzględnia walkowery w 2 spotkaniach.
W nawisach liczba bramek zdobytych przez zawodnika przed weryfikacją wyników na walkowery