mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

KONTAKT

Aktualności

Junior Zakrzów 1 - 1 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg

• autor: gaznik87, 2010-09-21 19:25

W niedziele nasza drużyna rozegrała derbowe spotkanie z zespołem Juniora Zakrzów mecz zakończył się remisem 1-1.Wynik mógł być lepszy dla naszej drużynie ale całą drugą połowę nasz zespół grał w dziesięciu.

1 min - Dominik Lampart (z rzutu wolnego)

60 min - Krzysztof Jaskot (asysta Grzegorza Jaskota)

Składy

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg

Igor Kaźmierczak - Michał Marzec , Daniel Dudek , Kamil Boy , Dominik Lampart - Mariusz Kapała (75.Michał Matysiak) , Kamil Augustowski (84.Damian Wolak) , Rafał Kopeć (46.Grzegorz Kwiatkowski) , Tomek Lampart , Sylwester Cebula (46.Łukasz Gaj) - Adrian Marzec

Junior Zakrzów

Świder Artur - Czech Andrzej , Sałek Dariusz , Sądel Wiesław , Duma Damian -  Kuraś Krzysztof , Gortych Jacek (30.Grądz Bartosz) , Jaskot Grzegorz , Smerdak Sławomir (65.Idec Przemysław) - Jaskot Krzysztof , Domański Artur (80.Gospoś Michał)

Pierwsza połowa

Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla naszego zespołu .Już w pierwszej sytuacji nasza drużyna wywalczyła rzut wolny na 18 metrze (ręka po strzale Kopcia) , do piłki doszedł Dominik Lampart i strzałem w okienko dał prowadzenie naszemu zespołowi.Kolejne minut to przewaga juniora w środkowej części boiska ale ta przewaga nie przyniosła im żadnej sytuacji bramkowej.Nasz zespół natomiast groźnie kontratakował i po jednych z takich kontr powinno być 2-0 jednak strzał z 5 metrów Adriana Marca obronił bramkarz gospodarzy.Chwilę później miało miejsce jedno z dwóch kluczowych minut dla tego spotkania.W dość nie jasnych sytuacji Adrian Marzec dostaje żółtą kartkę.Chwilę później gospodarze przeprowadzają groźną akcje.Z lewej strony kilku rywali mija Krzysztof Jaskot zagrywa na 11 metr ale jeden z zawodników juniora fatalnie pudłuje.Gdy pierwsza połowa zbliża się ku końcowi bezmyślne zachowanie Adriana Marca który po odgwizdaniu spalonego uderzył na bramkę a że posiadał już żółtą kartkę sędzia wyrzuca go z boiska.Sytuacja ta iała miejsce w 44 minucie spotkania a 2 min później sędzia kończy pierwszą połowę.

Druga Połowa

Jeżeli chodzi o drugą połowę była ona zdecydowanie ciekawsza aniżeli pierwsza.Stało się tak za sprawą dwóch rzeczy nasz zespół cofnął się aby bronić skromnego prowadzenia a gospodarze ruszyli większą ilością zawodników. W pierwszych minutach zdecydowaną przewagę mieli gospodarze jednak nie mogli się przebić przez pewną obronę naszego zespołu.Nasza drużyna natomiast groźnie kontratakowała.W 60 minucie po rzucie z autu i przebiciu przez Grzegorza Jaskota najsprytniej w polu karnym zachował się Krzysztof Jaskot który umieścił piłkę z najbliższej odległości.Pięć minut później nasza drużyna mogła prowadzić 2-1 ale Grzegorz Kwiatkowski który przedryblował dwóch obrońców Juniora strzelił za słabo i bramkarz zdołał sparować jego strzał.Chwilę później błąd popełnił nasz bramkarz który nie zdołał chwycić dośrodkowania rywali i gdy wszyscy myśleli że gospodarze wyjdą na prowadzenie ofiarną interwencją naprawił on swój błąd i wybił piłkę na rzut rożny.Kolejne minuty to lekka przewaga naszego zespołu który w przeciągu 5 minut dwukrotnie mógł wyjść na prowadzenie.Najpierw wprowadzony chwilę wcześniej Michał Matysiak dośrodkował na długi słupek do nadbiegającego Łukasza Gaja ale ten nie zdołał nawet oddać strzału na bramkę i fatalnie skiksował.W następnej akcji dogrywający we wcześniejszej sytuacji Matysiak sam mógł zdobyć gola ale jego strzał z okolicy 20 metra sparował w ostatniej chwili na poprzeczkę bramkarz Zakrzowa.Na pięć minut przed końcem swoją okazję miał jeszcze Damian Wolak ale w dogodnej sytuacji nie zdecydował się na strzał.W doliczonym czasie gry swoje okazje mieli zawodnicy gospodarzy najpierw fantastycznie interweniował nasz bramkarz i wybił piłkę na rzut rożny.A w ostatniej akcji meczu z  linii bramkowej piłkę wybił Kamil Boy.Po tym wybici sędzia zakończył spotkanie