mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

KONTAKT

Aktualności

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 6 - 0 Wola Baranowska

• autor: gaznik87, 2010-09-15 23:08

Nasza drużyna rozegrała spotkanie z ekipą Ks Woli Baranowskiej i wygrali to spotkanie pewnie 6-0.Spotkania tego miło nie będzie wspominał Igor Kaźmierczak nasz bramkarz który najpierw nie wykorzystał karnego by w 75. min w starciu z zawodnikiem Woli doznać kontuzji nosa która wyeliminowała go z dalszej gry w tym spotkaniu a pewnie na bramce zastąpił go Michał Marzec

10 min 1-0 Rafał Kaźmierczak (asysta Dominik Lampart)

22 min2-0 Rafał Kaźmierczak (asysta Rafała Kopcia)

28 min 3-0 Rafał Kaźmierczak (asysta Mariusza Kapały)

35 min Pudło Igor Kaźmierczak - nie wykorzystał rzutu karnego

4-0 Łukasz Gaj (asysta Grzegorz Kwiatkowski)

5-0 Łukasz Gaj (asysta Grzegorz Kwiatkowski)

6-0 Damian Wolak

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg

Igor Kaźmierczak 75' min kontuzja  - Maciej Marzec , Kamil Boy , Dominik Lampart (70" Łukasz Gaj) , Daniel Dudek - Mariusz Kapała (75.Damian Wolak) , Tomasz Lampart , Rafał Kopeć (50" Michał Marzec) , Kamil Augustowski - Sylwester Cebula (45" Grzegorz Kwiatkowski) , Rafał Kaźmierczak

Wola Baranowska - brak

Pierwsza połowa

Mecz rozpoczął swój mecz w bardzo dobrym stylu.Już na początku spotkania mogło być 1-0 ale dobrą piłkę z głębi pola zmarnował Rafał Kaźmierczak który dał się dogonić jak również odebrać piłkę rywalowi w sytuacji gdy znajdował się praktycznie sam na sam z bramkarzem.Chwilę później było już 1-0 po dośrodkowaniu w pole karne piłkę uderzał Dominik Lampart jednak jego strzał wybronił bramkarz przy dobice Rafała Kaźmierczaka był jednak bez szans.Kilka minut później swoją sytuacje miał Kamil Augustowski jednak w sytuacji w której zdobył gola był na pozycji spalonej.Nasz drużyna jednak nie przejęła się takim obrotem sprawy i 2 minuty później prowadzili 2-0.Po zagraniu z prawej strony ofiarnym wślizgiem R.Kaźmierczak po raz drugi pokonał bramkarza rywali.PO strzelonym golu dla naszego zespołu powinno być 3-0 ale K.Augustowski uderzył poprawnie ale nie dość silnie i i piłka stanęła w błocie kilka centymetrów od linii bramkowej graczy Woli.Sytuacja Augustowskiego nie była ostatnią w pierwszej połowie , ponieważ nie długo po zdobyciu swojej drugiej bramki zdobył trzecią a dokładniej R.Kaźmierczak.Tym razem nasza drużyna wyszła z kontratakiem 3 na 1 bramkarza i po podani Mariusza kapały pewnie zdobył swojego trzeciego gola.Gospodarze podczas pierwszej połowy nie zagroźili zbytnio naszej bramce.Nasz zespół mógł całkowice dobić rywala w 40 minie kiedy to po zagraniu ręką sędzia podyktował rzut karny jednak nasz bramkarz nie zdołał pokonać swojego konkurenta  z drużyny przeciwnej i wynik na koniec pierwszej połowy brzmiał 3-0

Druga połowa

Ta część meczu rozpoczął się od ponownych ataków naszego zespołu ale ani strzały Augustowskiego ani Boya nie przynosiły skutku.W drugiej części gry pojawili się na boisku trzej nowi zawodnicy i to oni głównie zasługują słowa pochwały za grę ofesywną jak również nasz późniejszy bramkarz Michał Marzec który zastąpił Igora Kaźmierczaka który doznał kontuzji nosa.Ale po  koleji najpierw po zagraniu z rzutu rożnego strzałem głową bramkę zdobywa Łukasz Gaj.Goście nie doszli jeszcze do siebie po utracie 4 bramki a mogło być 5-0 ale strzał Dominika Lamparta wylądowało na poprzeczkę . Chwilę później swoich sił próbowali K.Boy i K.Augustowski jednak ich strzały były nie celne.Dzieła zniszczenia dokonali Łukasz Gaj który wykorzystał precyzyjne podanie G.Kwiatkowskiego jak również trzeci zmienik czyli Damian Wolak który dość pewnym strzałem pokonał bramkarza Woli.

Nasza drużyna przy odrobinie szczęścia i lepszej  skuteczności nasz zespół wygrał by przy naj mnie 0-0 ale niestety było tylko 6-0 chociaż to i tak dobry wynik