Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Błękitni Komorów zdjęcia Autorstwa Grzegorza Lipca

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 3 - 3 LZS Cygany

• autor: gaznik87, 2010-08-23 21:20

W dniu wczorajszym nasz zespół rozegrał 2 spotkanie w nowej rundzie a przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna LZS Cygany

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 3 - 3 LZS Cygany

1-0 Rafał Kaźmierczak 10 min (asysta Łukasza Furdyny)

2-0 Rafał Kaźmierczak 21 min (asysta Sylwestra Cebuli)

2-1 Dariusz Urbaniak 40 min ( z karnego)

3-1 Rafał Kaźmierczak 42 min (asysta Łukasza Furdyny)

3-2 Tomasz Łącz 68 min

3-3 Ireneusz Kupka 88 min

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg

Igor Kaźmierczak - Dominik Lampart , Tomek lampart , Michał Marzec , Kamil Boy - Mariusz Kapała , Kamil Augustowski , Rafał Kopeć , Sylwester Cebula - Łukasz Furdyna , Rafał Kaźmierczak (48. Grzegorz Kwiatkowski)

LZS Cygany

Piechota - Panek , M.Kopeć , Bednarczyk (46.Marek Wolan ) , Madeja - Urbaniak , Łącz , Gierek , Zych (46. Mateusz Wolan ) Tomczyk , Kupka

Mecz rozpoczął się od nietypowego wydarzenia bowiem na mecz nie przybył ani jeden z trzech wydelegowanych sędziów.W drodze losowania wyłoniono sędziego tego spotkania którym został prezes LZS Cygany Zbigniew Małek.

Nasza drużyna przystąpiła do meczu osłabiona brakiem zawodników którzy w tym dniu przebywali na uropach po za miastem.Mecz miał dwa oblicza pierwsze to gra naszego zespołu w pierwszych 45 minutach gdzie kontrolowaliśmy przebieg spotkania udokumetowując naszą przewagę zdobyciem trzech bramek.ale zacznijmy od początku.Pierwsza okazję nasz zespół stworzył około 8 minuty kiedy to dośrodkowywał M.Kapała a w piłkę nie trafił R.Kaźmierczak.Kolejną sytuację jednak już wykorzystał po dośrodkowaniu Ł.Furdyny zdobył swoją pierwszą bramkę w tym meczu.Następnie minuty to kolejne próby naszego zespołu a swoich szans próbowali kolejno Ł.Furdyna , M.Kapała jednak ich strzały były niecelne.Swojej okazji próbował również R.Kopeć jednak jego strzał zdołał sparować na rzut rożny.Po którym padła kolejna bramka dla naszego zespołu kiedy to po zagraniu S.Cebuli z najbliższej odległości bramkę zdobył R.Kaźmierczak.Po strzeleniu drugiego gola nasza drużyna oddała inicjatywę gościom ale nie byli oni w stanie przebić się przez szczelną obronę naszej drużyny.W 40 minucie sędziujący to spotkanie prezes LZS Cygan dopatrzył się wątpliwego w naszym mniemaniu karnego którego na bramkę zamienił Dariusz Urbaniak.Chwilę później nasz zespół zdołał wyjść ponownie na prowadzenie i tym razem w roli głównej wystąpił R.Kaźmierczak który po raz drugi wykorzystał dokładne dośrodkowanie Ł.Furdyny.

Nasz zespół schodził do szatni prowadząc dwoma bramkami i być może taki przebieg spray nieco uśpił nasz zespół.Druga połowa to zupełnie inny obraz naszej drużyny która grała dość chaotycznie stwarzając w tej części spotkania dwie sytuacje.Goście natomiast co chwilę atakowali naszą bramkę.Około 68 minuty meczu drużyna LZS Cygany zdobywają kontaktową bramkę po strzale z rzutu wolnego.kilka minut później nasz zespół mógł wyjść ponownie na dwu bramkowe prowadzenie ale wychodzącego sam na sam G.Kwiatkowskiego bezpardonowo na pograniczu pola karnego jeden z zawodników z Cygan ,,sędzia" co prawda odgwizdał wolnego ale nie upomniał w żaden sposób zawodnika przyjezdnych przez co gra w dalszej części gra się zaoszczyła. Gdy spotkanie zbliżało się do końca i większość osób liczyła że trzy punkty staną się faktem fatalny błąd popełnił nasz bramkarz który źle zaasekurował piłkę zmierzającą w pole karne co pewnie wykorzystał napastnik gości.Po tym golu sędzia pokzał że dolicz 2 minuty po czym po chwili zakończył spotkanie.

źródło : Własne , Echo Dnia

autor: BrykuSSS 2010-08-24 00:49:25

Profil BrykuSSS w Futbolowo Nic się nie stało! Wspólnota! Nic się nie stało! :)

autor: ~anonim 2010-08-24 17:36:24

avatar skromny chlopak brawo gaznik

autor: ~iskra 2010-08-24 23:58:09

avatar brawo cebul brama i asysta w dwoch pierwszych meczach !