Trening

PODSUMOWANIE 3 KOLEJEK (12 , 20 i 21)

• autor: gaznik87, 2010-06-15 13:15

W minionym czasie nastąpiły ,,lekkie" zaległości na stronie.Mam nadzieje że to krótkie podsumowanie trzech ostatnich kolejek w części zrehabilituje te opóźnienia

Więcej w rozwinięciu

Więc zaczynamy od podsumowania zaległej 12 kolejki która odbyła się 3 czerwca w czwartek(Boże Ciało)

Nasz zespół w tym dniu podejmował drużynę Woli Baranowskiej.Mecz był ciekawy a drużyny podzieliły się punktami uzyskując wynik 2-2.Najlepiej w tej kolejce zaprezentował się zespół Wisły Baranów Sandomierski którzy wygrali 11-2 z drużyną Płomienia Chmielów a po weryfikacji wynik ten okazał się jeszcze lepszy bo brzmi 11-0,Dość niecodzienne wydarzenie miało miejsce w Pilchowie gdzie lider wygrał pewnie z ekipa LZS Krzątka jednak po weryfikacje przez Podokręg Stalowa Wola przyznany został obu strony walkower.W Derbach gminnych spotkały się zespoły WKS Zabrnia oraz Transdźwigu Stale lepsza okazała się drużyna gospodarzy którzy wygrali 4-2.Do niespodzianki doszło w Komorowie gdzie tamtejszy zespół Błękitnych pokonał drużynę vice-lidera z Tarnowskiej Woli 3-1.Druga drużyna z Tarnobrzega zespół Juniora pokonał LZS Cygany na ich terenie.

W 12 kolejce padło 29 bramek w 5 spotkaniach co daje średnią 5,8 bramki na mecz

Teraz kolej na  podsumowanie 20 kolejki

W tej kolejce przyszło naszej drużynie zmierzyć się na wyjeździe z drużyną LZS Krzątka.Po dość przeciętnej grze w pierwszej połowie i znacznie lepszej w drugiej nasz zespół pokonał gospodarzy w stosunku 3-1.Lider z Pilchowa podejmował natomiast out-sidera ligowej tabeli drużynę Płomienia Chmielów.Faworyt tego spotkania był tylko jeden i nie zawiódł pewnie pokonując Chmielowców 9-0.W Tarnowskiej Woli gospodarze zwyciężyli 3-2 drużynę z Cygan.Najciekawsze spotkanie miało miejsce w Zabrniu gdzie gospodarze przegrywali już 3-0 aby po szalonej pogoni doprowadzić do remisu 3-3 z drużyną z Komorowa która drugie spotkanie w tej rundzie remisuje prowadząc już 3-0.Mecz Woli Baranowskiej z Juniorem Zakrzów został zweryfikowany jako walkower dla gospodarzy ponieważ drużyna z Tarnobrzega nie przybyła na mecz.Jedno spotkanie tej kolejki(Transdźwig Stale - Wisła Baranów Sandomierski) nie odbyło się.

W tej kolejce w 4 meczach padły 24 bramki co daje średnią 6 bramek na mecz.

Teraz kolej na podsumowanie 21 kolejki

W minioną niedziele nasz zespół rozegrał przed ostatni mecz sezonu z drużyną Transdźwigu Stale. Po dobrej grze w szczególności w drugiej połowie nasz zespół rozgromił gości 7-0.Dość niespodziewanie zakończyło się spotkanie w Zabrniu gdzie miejscowy WKS zremisował 1-1 z liderem rozgrywek drużyną Jagiełła Pilchów.W Baranowie Sandomierskim tamtejsza Wisła podejmowała vice-lidera zawodników Tarnowskiej Woli i uległa im w stosunku 2-1.Junior Zakrzów wybrał się na swój mecz do Cygan gdzie podejmował ekipę Płomienia Chmielów która ponownie musiała uznać wyższość swoich rywali.Tym razem jednak wynik 2-0 ujmy im nie przynosi.Po meczu Juniora i Płomienia swój mecz w roli gospodarzy rozgrywała drużyna LZS jednak kibice gospodarzy nie mieli powodów radości gdyż ich zespół przegrał 3-1 z drużyną Woli Baranowskiej.W ostatnim meczu naszej grupy drużyna Błękitnych Komorów prowadziła do przerwy 1-0 z drużyną Krzątki wtedy to nastąpiło zdekompletowanie drużyny gości a sędzia zakończył spotkanie które zostanie zapewne zweryfikowane jako walkower.

W 21 kolejce padło 17 bramek w 5 meczach co daje średnią 3,4 bramki na mecz.

W ostatniej kolejce sezonu nasz zespół zmierzy sie na wyjeździe z vice-liderem tabeli drużyną Tarnowskiej Woli

autor: ~Q 2010-06-15 15:18:32

avatar spoko ze dodałeś galerię fajnie to wygląda, ale pisz więcej o meczu wspólnoty a o rywalach nie albo podawaj tylko wyniki :) pozdro

autor: ~s 2010-06-15 18:41:59