Różne

Rusza Liga!!!

• autor: gaznik87, 2010-04-07 11:28

Już w najbliższą niedzielę swoje rozgrywki rozpoczyna ponownie Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg.Więcej w rozwinięciu

Nasz zespół po okresie przygotowawczym w którym rozegrał 6 meczy kontrolnych [ 1 wygrana 2 remisy 3 porażki bramki 25 - 24] rozpoczyna zmagania a ich pierwszym zespołem będzie zajmujący 3 miejsce zespół Woli Baranowskiej. Goście będą chcieli się na pewno zrewanżować za porażkę z jesieni kiedy to nasz zespół okazał się lepszy i to w stosunku 4-1.Nasz zespół na pewno będzie chciał udowodnić że jest zdecydowanym lepszym zespołem niż wskazywała by to tabela. Ciekawie powinno być w Cyganach gdzie tamtejszy LZS zmierzy sie z druga Tarnobrzeska ekipą a mianowicie z Juniorem Zakrzów. Swoje mecze bez problemu powinni wygrać również prowadzące w tabeli zespoły Jagiełła Pilchów i Tarnowskiej Woli które zmierzą się odpowiednio z Krzątką i Błękitnymi Komorów. Ze swoim rywalem powinien poradzić sobie również zespół Wisły Baranów Sand który głodny rewanżu za nieoczekiwana porażkę 3-2 z drużyną Płomienia Chmielów będzie starał się pokazać na własnym boisku która ekipa jest silniejsza. W ostatniej parze zmierzą sie drużyny Zabrnia i Transdźwigu w tej parze trudno wskazać faworyta przewagą może być własne boisko które jest po stronie drużyny Zabrnia.

Zapraszamy wszystkich na rozpoczęcie rundy wiosenne