17.05.2009 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - LZS Wola Baranowska

Rozgrywki czas zacząć

• autor: gaznik87, 2009-08-09 14:09
Już dzisiaj rozpoczynają się rozgrywki w klasie B

Więcej w rozwinięciu
Po 7 tygodniach przerwy B klasa wznawia rozgrywki.W nowym sezonie w naszej grupie będą występować trzy nowe zespoły.Junior Zakrzów spadkowicz z A klasy , LZS Zabrnie beniaminek i Jagiełło Pilchów które zastąpiło drużynę Korony Bojanów.Naszą grupę opuściły również drużyny LZS Jadachy oraz Kolejarza Knapy które awansowały do A kalsy.
Według gazety Echo Dnia faworytami do zajęcia 5 miejsca w naszej grupie są zespoły Juniora Zakrzów LZS Tarnowskiej Woli oraz zespół Wspólnoty Serbinów Tarnobrzeg do tych zespołów można dodać jeszcze zespoły Lasowiaka Woli Baranowskiej który jeżeli będzie grał tak jak na wiosnę będzie bardzo groźnym zespołem oraz zespół Jagiełła Pilchów który przegrał w poprzednim sezonie baraże o A klasę z drużyną Uni Skowierzyn.W pierwszej kolejcie najciekawiej zapowiada się pojedynek w Woli baranowskie gdzie drużyna Lasowiaka będzie podejmować Wspólnotę Serbinów Tarnobrzeg pozostali kandydaci do awansu zagrają u siebie Junior Zakrzów z drużyną LZS Cygany a LZS Tarnowska Wola z Błękitnymi Komorów>ostatni z kandydatów Jagiełło Pichów zagra w Krzątce z tamtejszym LZS.Pozostałem mecze pierwszej kolejki zostały przełożone.

Zapowiedz napisał Gaźnik