Różne

Wiadomości z Podokręgu Stalowa Wola

• autor: gaznik87, 2009-07-19 20:57
W podokręgu Stalowa Wola rozpoczęła się rejestracja zawodników na sezon 2009/2010. Dla zawodników drużyn grających w klasie okręgowej potrwa do 25 lipca, podobnie jak dla zawodników grających w drużynach grupy 5 klasy A. Rejestracja piłkarzy z drużyn grupy 6 klasy A oraz grup 7 i 8 klasy B odbywać się będzie od 27 do 31 lipca, natomiast dla grup 5 i 6 klasy B od 3 do 8 sierpnia.
Rozpoczęcie rozgrywek: klasa okręgowa seniorów i juniorów, klasa A grupy 5 i 6 oraz klasa B grupy 7 i 8 – 2 sierpnia, klasa B grupy 5 i 6 – 9 sierpnia.

Rozgrywki Pucharu Polski zainaugurowane zostaną w środę 19 sierpnia, zagrają w nich drużyny z klasy A i B, druga runda PP wyznaczona została na 9 września. Działacze stalowowolskiego podokręgu informują, iż kluby, które nie złożyły i nie opłaciły licencji (100 złotych) nie zostaną dopuszczone do rozgrywek. Weryfikacje boisk, wymogów licencyjnych komisje przeprowadzą do 2 sierpnia.

Kluby, które otrzymały już karty chipowe obowiązkowo muszą uregulować zaległości. Przy rejestracji zawodnika po ukończeniu 18 lat (rocznik 1991) należy dokonać wpłaty 16 zł, bowiem bez dokonanej wpłaty nie będą przyjmowane wnioski do rejestracji.

Komunikaty Komisji Gier i Dyscypliny jak dotychczas po każdej kolejce będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej (do wtorku) bez dodatkowych powiadomień klubów o karach – ilości meczy, itp. Powyższe należy przyjąć do bezwzględnego przestrzegania. Jeżeli klub życzy sobie powiadomień pisemnych (brak Internetu, itp.) musi ten fakt zgłosić do biura podokręgu. Natomiast, jeżeli klub zażąda uzasadnienia na piśmie kar, orzeczeń wydanych przez Komisje Gier i Dyscypliny celem ewentualnego odwołania do organów odwoławczych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie, fakt ten zgłasza do Biura Podokręgu w Stalowej Woli.

Źródło: www.echodnia.eu, http://lzsjadachy.futbolowo.pl/lzsjadachy/