Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Błękitni Komorów zdjęcia Autorstwa Grzegorza Lipca

SZLAGIEROWY POJEDYNEK 13 KOLEJKI!

• autor: Gaźnik87, 2009-04-19 09:28
W najbliższą niedziele, 19 kwietnia o godzinie 15.00 drużyna Wspólnoty rozegra pierwszy mecz rundy wiosennej na własnym boiskum, a przeciwnikiem naszego zespołu będzie zajmująca 3 miejsce drużyna LZS Tarnowska Wola. Mecz ten jest bardzo istotny dla naszego zespołu ponieważ nie można pozwolić sobie na porażkę w tym spotkaniu jeżeli nie chce się stracić kontaktu z czołówką tabeli. Nasz zespół będzie miał okazje zrewanżować się rywalom za porażkę z końca sierpnia ubiegłego rok, kiedy to nasz zespół przegrał na wyjeździe z niedzielnym rywalem 5-0. Jeżeli nasz zespół myśli o bezpośrednim prześcignięciu LZS Tarnowskiej Woli musi wygrać przynajmniej w takim samym stosunku. Zadanie to na pewno nie będzie łatwe do wykonania pomimo że w ostatniej kolejce nasi rywale przegrali u siebie z Wolą Baranowską to dalej zespół z czołówki mający aspiracje na awans tak jak nasz zespół do tego pamiętać trzeba że ostatnie spotkanie rozegrane na naszym boisku z zespołem LZS zakończyło się porażką naszego zespołu 3-0. O tamtego meczu nasz zespół przegrał tylko raz na 14 meczy schodził pokonany a od 13 meczy nie doznał żadnej porażki na własnym boisku. Miejmy nadzieje że po niedzielnym spotkaniu dalej będzie niepokonany. Zapraszam wszystkich chętnych na to spotkanie, które zapowiada się naprawde interesująco. Miejmy rownież nadzieję, że 13 kolejka, ktora zostanie rozegrana w niedzielne po poludnie nie okaże się pechowa dla graczy Wspónoty Serbinów.

autor: ~plomien trzesn 2009-05-06 12:26:17

avatar pozdrowienia