mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

KONTAKT

Aktualności

Przerwa zimowa wypadła obiecująco!

• autor: Gaźnik87, 2009-03-31 09:05
Na reszcie po prawie 5 miesiącach przerwy nasza drużyna rozpoczyna zmagania o mistrzostwo klasy B wyjazdowym spotkaniem w Cyganach z tamtejszym LZS.
W przerwie zimowej nasz drużyna trenowała na hali jak również rozegrała 5 spotkań sparingowych wygrywając 3 spotkania(Świniary 6-2 ,Wielowieś 2-1 ,Wisła Baranów Sand. 9-2 ) 1 remisując(3-3 k.4-2) i 1 przegrywając(Sokolniki 2-4) strzelając przy tym 22 bramki a tracąc 12.
W tym czasie pojawiło się kilku nowych zawodników którzy w spotkaniach sparingowych spisywali się dobrze , nasz zespół doznał jednak dużego osłabienia ponieważ kontuzji doznał podstawowy bramkarz naszej drużyny M.Marzec.
Miejmy nadzieje że wróci on jednak jak na szybciej do zdrowia i pomoże naszemu zespołowi w walce o awans do A klasy.
Jeżeli chodzi natomiast o najbliszę spotkanie naszego zespołu z LZS Cygany odbędzie się ono 5 kwietnia o godz 15.00 w Cyganach.
Pierwsze spotkanie obydwu drużyn zakończyło się wygraną naszego zespołu 8-0 i rywale będą na pewno chcieli się zrewanżować.
Nasi zawodnicy na pewno niepowini lekceważyć rywali pamiętając o tym że rok temu przegrali na boisku rywala 3-0.
Zapowiada się wiec bardzo interesujące spotkanie miejmy nadzieje ze tym razem górą będzie nasz zespół.