Trening

Jaki to był rok dla Wspólnoty:)

• autor: KreciQPL, 2009-03-09 08:37
JAKI TO BYŁ ROK DLA WSPÓLNOTY
Zbliża sie koniec roku wiec postanowiłem podsumowac wystepy naszego zespołu w 2008 roku.W tym roku drużyna Wspólnoty rozegrała 23 spotkania 22 w lidze i jeden w Pucharze Polski z tych meczy 13 razy nasza drużyna schodziła jako drużyna zwycieska 6-krotnie padał remis a 5-krotnie schodziliśmy jako druzyna pokonana.W tym roku nasza drużyna zdobyła 62 bramki a straciła 45.Nasza drużyna rozegrała kilka ciekawych spotkan takich jak zwyciestwo u siebie z Zakrzowem 2-1 czy z Bojanowem 5-3 lecz zanotowała też kilka wpadek takich jak przegrana w Knapach 4-3 chociaż w 30 minucie było 3-0 dla naszego zespołu czy remis 4-4 z drużyną Komorowa lub 2-2 z Wisła Baranów Sandomierski.Jedna patrzac na obraz całego roku można powiedzieć ze był on udan dla naszego zespołu.Miejmy jednak nadzieje ze rok 2009 bedzie lepszy a przynajmniej równie udany co rok 2008 i dzieki dobrej grze na wiosne uda się wywalczyć awans do A klasy.
JAKI TO BYŁ ROK DLA WSPÓLNOTY