mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

KONTAKT

Aktualności

Lider przyjeżdża do Tarnobrzega

• autor: gaznik87, 2012-06-03 12:52

W dniu dzisiejszym do Tarnobrzega zawita lider naszej grupy drużyna Tarnowskiej Woli.W pierwszym meczu lepsza była drużyna przyjezdnych która wygrała na własnym boisku 4-3.Dzisiejsze spotkanie poprowadzi trójka sędziowska Giżka jako główny oraz Kiełbowicz i Bednarz P. jako liniowi.Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 a zbiórka zawodników wyznaczona jest na godzinę 15.00

• Komentarzy [3]
  • czytano: [403]

autor: serb1986 2012-06-04 09:27:11

Profil serb1986 w Futbolowo Niestety nie mogłem byc na meczu i niestety przegraliśmy kolejny mecz. Jeszcze sa 3 mecze i trzeba je dograć i zakonczyc ten fatalny sezon w jak najlepszym stylu i zaczac jakies zmiany zeby w nowym sezonie bylo lepiej. Korona Bojanów trzymajcie sie abyście awansowali :)

autor: Ponczal 2012-06-04 11:47:11

Profil Ponczal w Futbolowo pierwsza połowa pod nasze dyktando.przeważalismy i gralismy dobrze piłką ale nie wykorzystalismy tego i bylo 1:1.druga połowa sie wyrównała ale pod koniec przycisneli przyjezdni choć też mielismy szanse wyjść na prowadzenie to jednak zemściło sie to na nas.wynik nie odzwierciedla tak naprawde tego meczu.przegraliśmy mecz który był do wygrania albo choć do remisu...

autor: serb1986 2012-06-04 15:02:17

Profil serb1986 w Futbolowo Tak jak w wielu meczach tego słabego sezonu zabrakło nam szczęścia i skuteczności przede wszystkim. Sami zawaliliśmy wiele meczy i punktów ale brawo za walke we wczorajszym meczu. SOry że nie dałem rady być ale siła wyższa.