mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

KONTAKT

Aktualności

Nadrabianie zaległości

• autor: gaznik87, 2011-09-17 12:10

W ostatnim czasie nastąpiły lekkie zaległości w opisie spotkań naszej drużyn dlatego chciałbym dzisiaj ten stan nadrobić i w rozwinięciu przedstawiam relacje z meczów naszej drużyny z LZS-em Krzątka oraz Błękitnymi Komorów

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - LZS Krzątka

Mecz z drużyną z Krzątki był w naszym wykonaniu bardzo a kibice zgromadzeni na trybunach SP 10 zobaczyli wiele ciekawych akcji.

I Połowa

Pierwszą akcję w tym meczu wykonywali goście którym sędzia podyktował rzut wolny z około 25 metrów sam nie wiem za co jednak próba strzału zakończyła się fiskiem po chwili wykonywali drugiego wolnego praktycznie z tego samego miejsca i tym razem strzał zawodnika gości był niecelny.Kolejne minuty to już przewaga naszego zespołu czego efektem są 3 znakomite okazje Marcina Krzyżka który niestety nie mógł się wstrzelić w bramkę rywali.W tym czasie młoda drużyna z Krzątki odgrywała się licznymi kontrami które zatrzymywały się jednak na naszej obronie.kolejną sytuację dla naszego zespołu miał Kamil Augustowski który próbował zaskoczyć bramkarza strzałem głową refleksem popisał się wówczas Marcin Sudoł a dobitka Grzegorza Kwiatkowskiego była niecelna.Po mimo widocznej przewagi to my tracimy gola jako pierwsi a przysłowie ,,nie wykorzystane okazje się mszczą " pasuje tutaj jak ulał.Dobre zagranie ze środka boiska pewnie wykorzystał Konrad Bednarz Taki obrót sytuacji na chwilę wybił naszą drużynę z uderzenia , chcieli to wykorzystać którzy po błędzie Kamila Boya mieli 100% okazję jednak po strzale jednego z rywali poszybowała wysoko nad naszą bramką.Chwilę później mieliśmy już remis po dość przypadkowej bramce.Na strzał z okolicy 25 metra zdecydował się kamil Augustowski a po drodze piłka odbiła się od głowy Adriana Marca a zmylony bramkarz byl bez szans.Wyrównująca bramka dodała naszej drużynie większej pewności dzięki czemu przed przerwą stworzyliśmy jeszcze kilka sytuacji bramkowych.Najlepszą miał bardzo aktywny w tym dniu Grzegorz Kwiatkowski który w zamieszaniu pod bramką trafił w poprzeczkę z 3 metrów.Chwilę później najładniejszy strzał w meczu oddał Marcin który uderzył z pierwszej piłki z 27 metrów a piłka zatrzymała się dopiero na poprzetce.Pod koniec pierwszej połowy swoją okazję miał Daniel Dudek który próbował skopiować uderzenie Marcina jednak zrobił to bardzo niedokładnie.W pierwszej połowie mieliśmy również dwa wydawało się groźne rzuty wolne jednak ich wykonanie pozostawiało wiele do życzenia.

II Połowa

Druga połowa zaczyna się dla nas idealnie , już w pierwszej akcji gola zdobywa Jarosław Kryszczyński który ładnie uderzył w długi róg bramki rywali.Po utracie gola było widać że młodzież z Krzątki nie jest już taka pewna w swoich interwencjach.Świadczyć może o tym sytuacja Jarka który bez problemu minął 3 rywali i znalazł się 3 metry od bramkarza którego również próbował przejść jednak wypuścił sobie piłkę za daleko przez co jego uderzenie poszybowało nad poprzeczką.Kolejne minuty to przewaga naszej drużyny ale bez sytuacji bramkowych.W 65 minucie rzut z autu wykonywał Adrian Marzec który popisał się znakomitą asystą do Kamila Boya któremu nie pozostało nic innego jak podwyższyć wynik spotkania.Po kilku minutach wynik mógł podwyższyć Kamil Augustowski jednak jego strzał głową z bramki wybił jeden z zawodników ekipy z Krzątki.Kolejne minuty to dwie dobre okazje jarka jednak bez efektu bramkowego. Co nie udało się jarkowi udało się drugiemu Grzegorzowi Kwiatkowskiemu który wykorzystał błyskawicznie rozegrany rzut wolny wykonywany przez Adriana Marca i p[po minięciu bramkarza podwyższył wynik na 4 do 1.Po stracie czwartej bramki goście ruszyli do ataków dzięki czemu stworzyli kilka ciekawych akcji jednak żadna nie była na tyle niebezpieczna żeby mogła z niej paść bramka.Po chwilowej dominacji młodzieży z Krzątki zawodnicy z Serbinowa odpowiedzieli w doskonały sposób strzelając rywalą piątą bramkę w meczu a dokładniej po składnej zespołowej akcji i przytomności jarka piłkę do pustej bramki wpakował Grzegorz Kwiatkowski.Po strzeleniu piątego gola nasi zawodnicy myślami byli już w szatni co wykorzystali zawodnicy z Krzątki którzy zdobyli drugą bramkę w tym meczu.Po ładnej akcji i bardzo dobrym podaniu Konrada Bednarza bramkę zdobył wprowadzony w drugiej połowie Patryk Kolano.Po chwili sędzia zakończył spotkanie

Błękitni Komorów - Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg.

I Połowa

Mecz rozpoczął się dla naszej drużyny bardzo dobrze bo już w 10 minucie gola zdobył Grzegorz Kwiatkowski dzięki czemu mogliśmy kontrolować dalszy przebieg spotkania.Chociaż po chwili mogliśmy stracić bramkę po nieodpowiedzialnym zagraniu Adriana Marca który z prawego skrzydła podał piłkę nie celnie do Kami Boya jednak czujny w bramce był Micha Marzec który w ostatniej chwili wyjaśnił sytuacje wybijając piłkę na aut.Po mimo przewagi naszego zespołu mało było sytuacji bramkowych a najlepszą miał Marcin Krzyżek który w zamieszaniu pod bramką trafił w jednego z rywali.Kilka minut później na strzał za pola karnego zdecydował się Kamil augustowski jednak była to bardzo nie udana próba.gospodarze odpowiedzieli jednym groźnym strzałem za pola karnego w wykonaniu Janusza Pogody.w sumie w pierwszej połowie nie działo się już nic ciekawego po za sytuacją z okolicy 20 minuty kiedy to sędzia musiał wytłumaczyć liniowemu którego wyznaczyli gospodarze na czym polega sędziowanie na linii gdyż biegał on po całej długości boiska.Jak się później okazało nie była to jedyna gafa tego sędziego w tym spotkaniu.

II Połowa

Druga połowa po lekkiej zmianie taktyki przyniosła zdecydowaną przewagę naszego zespołu a dobrą zmianę dał Rafał Kopeć który powrócił do zespołu po kilku tygodniowej przerwie..Drużyna z Komorowa dobrze broniła się tylko przez pierwsze 10 minut ale gdy po rzucie z autu Adriana Marca gola zdobył Jarosław Kryszczyński wiadome było że nasza drużyna nie odda już tej wygrane.Po chwili niecodziennej urody bramkę zdobył Danie Dudek. Jak sam później przyznał próbował dośrodkować z połowy boiska jednak piłka poleciała tak że zaskoczyła bramkarza rywali i wpadła mu za kołnierz odbijając się jeszcze od porzeczki.Po tej stracie gospodarze całkowicie stracili nadzieje na korzystny wynik co wykorzystywała nasza drużyna szybkimi akcjami.Po ładnym minięciu Rafała Kopcia i odegraniu piłki do Jarosława Kryszczyńskiego powinno być 4 - 0 jednak ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam.Kilka minut później Rafał kopeć po minięciu trzech rywali miał okazję na strzał zdecydował się jednak podać ale niecelnie uderzał Marcin Krzyżek W 65 minucie za zbyt pobudzonego do dyskusji Adriana Marca wszedł.... bramkarz Igor Kaźmierczak który w pierwszej akcji na boisku podwyższył wynik na 4 -0.Po dośrodkowaniu Rafała Kopcia uprzedził obrońcę i strzałem głową umieścił piłkę w bramce.Po kolejnych 5 minutach Igor mógł mieć na koncie już dwie bramki jednak nie trafił w piłkę zagraną przez Kamila Augustowskiego i skończyło się tylko na strachu w ekipie rywali.W następnych minutach trzy krotnie piłka trafiła do nie pilnowanego Marcina Krzyżka jednak sędzia za każdym razem pokazywał spalonego co moim zdaniem nie było słuszne.W końówce spotkania po indywidualnej akcji gospodarzy dobił Sylwester Cebula który z ostrego kąta pokonał Pawła Ozga.Chwilę później sędzia zakończył spotkanie i kolejne 3 punkty powędrowały do Serbinowa.Warto dodać że jest to trzecie spotkanie Macieja Marca w roli trenera zespołu i trzecie wygrane oby tak dalej.