26.09.2010r Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Łęg Stany

KS Wola Baranowska 1 - 2 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg

• autor: gaznik87, 2011-08-28 23:09

Wygrana po lekkiej przewadze po golach Marcina Krzyżyka oraz Adriana Marca .W naszym zespole zadebiutował Kacper Wolak który wcześniej grywał w juniorach OKS-u Wielowie.Więcej w rozwinięciu

W dniu wczorajszym nasza drużyna rozegrała mecz w Woli Baranowskiej.Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem naszej drużyny co w mojej ocenie jest sprawiedliwe.Drużyna gospodarzy od początku spotkania nastawiła się na kontry które na początku meczu w ogóle im nie wychodziły nasza drużyna natomiast starała się grać kombinacyjnie co nie do końca wychodziło jednak kilka akcji mogło się podobać.Najbliżej strzelenia bramki na początku spotkania byli Marcin Krzyżek i Grzegorz Kwiatkowski którzy nie wykorzystali dwóch sytuacji sam na sam.Aktywny w pierwszej połowie był również Sylwester Cebula po faulu na nim sędzia podyktował rzut wolny w okolicy 28 metra.Do piłki piłki podszedł kapitan zespołu Kamil Boy i sprytnym zagraniem posłał piłkę nad obrońcami Woli do Marcina Krzyżka a ten z najbliższej odległości pokonał bramkarza gospodarzy.Po stracie bramki zawodnicy Lasowiaka ruszyli do ataków dobrze spisywała się jednak nasza obrona której jednak przytrafiły się pomyłki jednak zawsze na posterunku był nasz bramkarz Igor Kaźmierczak.Około 35 minuty przy wybiciu piłki z spod nóg napastnika nie fortunie postawił nogę i doznał kontuzji kostki dotrwał jednak do przerwy lecz na drugą połowę wyszedł Michał Marzec który podobnie jak grający w pierwszej połowie Igor nie popełnił błędów i był pewnym punktem naszej drużyny.W pierwszej połowie a dokładniej koło 10 minuty miało miejsce istotne zdarzenie szarżującego Sylwestra Cebule powstrzymywał jeden z rywali Woli sędzia był jednak innego zdania i pokazał naszemu zawodnikowi żółtą kartkę.Po przerwie gospodarze nie mając nic do stracenia ruszyli większą ilością zawodników do ataków co pozwoliło naszej drużynie przeprowadzić kilka groźnych kontr które zawodnicy z Woli Baranowskiej powstrzymywali albo faulami albo wybiciem piłki bądź to na aut bądź na rzut rożny.Po jednym z takich wybić wykonywaliśmy rzut rożny po dośrodkowaniu Grzegorza Kwiatkowskiego Adrian Marzec trafił piłką w słupek.Nie wykorzystana sytuacji zemściła się około 60 minuty zawodnicy Lasowiaka przeprowadzili szybką kontrę lewą stroną gdzie jeden z rywali miną Daniela Dudka i dośrodkował tak że piłka wpadła tuż za plecy Michała Marca gdzie do piłki doszedł Lis i z najbliższej odległości skierował piłkę do siatki.Po starcie gola rywale ruszyli jeszcze większą ilością zawodników do ataku.W tej części spotkania kilka błędów popełnił Kamil Boy na nasze szczęście dobrze asekurowali go Dominik  albo Tomek Lampart.W 72 minucie nasz zespół wykonywał kolejny rzut rożny po raz kolejny wykonawcą był Grzegorz Kwiatkowski i po raz kolejny dobrze dośrodkował w pole karne gdzie najszybszy był Adrian Marzec i strzałem w długi róg pokonał bramkarza rywali.Po strzeleniu bramki nasz zespół cofnął się do obrony w celu utrzymania wyniki licząc na szybkie kontry.W 80 minucie spotkania sędzia powinien wyrzucić stopera Woli który nie był zainteresowany piłką lecz mijającego go już Adriana Marca i ściął go równo z ziemią sędzia uznał jednak że był to faul na zółtą kartkę , chwilę później za dużo słów powiedział Sylwester Cebula i sędzia pokazał mu drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę.Mecz więc kończyliśmy w 10.Pomimo tego udało nam się stworzyć jeszcze jedną sytuacje po raz kolejny rzut rożny wykonywał Grzesiek Kwiatkowski który zagrał dokładną piłkę ponownie na głowę Adriana Marca jednak tym razem podobnie jak w pierwszej próbie piłka zamiast do bramki trafiła w jej część a dokładniej w poprzeczkę.Gospodarze choć próbowali nie zdołali wyrównać i trzy punkty pojechał do Serbinowa.

Podsumowując naszą grę widać lekką poprawę w porównaniu z poprzednimi spotkaniami jednak do ideału jeszcze sporo brakuje wierzę jednak że z meczu na mecz nasz zespół będzie się rozkręcał.Dodać warto że w zespole zadebiutował Kacper Wolak który widać było że był lekko zagubiony ale patrząc na fakt że był to jego debiut w seniorskiej piłce całkiem zrozumiałe.W niedziele zabrakło dotychczasowego trenera Marka Dula którego zastąpił kontuzjowany Maciej Marzec który całkiem dobrze sobie poradził.Martwić mogą kontuzje (Igor Kaźmierczak , Maciej Marzec , Mariusz Kapała). Relacja z meczu ze TS Stale jutro dzisiaj już niestety nie dam rady jej napisać

autor: ~anonim 2011-08-29 21:06:56

avatar co tak slabo 'co wy prezentujecie ,cienko to widze wasza gre powodzenia

autor: gaznik87 2011-08-30 00:32:06

Profil gaznik87 w Futbolowo Łatwo oceniać grę w internecie jako anonim przed komputerem a jeżeli cienką widzisz naszą grę to zapraszam na trening i wtedy pokażesz na co cię stać.

autor: Mikos. 2011-08-30 09:17:14

Profil Mikos. w Futbolowo Ja powiem tak, liczą się 3 punkty, wymęczone bo wymęczone ale na wyjeździe. W niedziele się potykamy. Tylko oby ie było tak jak kilka miesięcy temu gdy przyjechaliśmy 10 juniorami, osiągając dobry wynik, myśle że jak Krzątka będzie miała skład to zapowiada się bardzo ciekawy mecz. :)

autor: ~serb1986 2011-08-30 20:14:24

avatar Anonim ty to lepiej sie nie wypowiaaj chyba ze napszesz kim jestes... albo zapraszamy na trening i pokaz co potrafisz chyba tylko na kompie umiewsz grasz w pile... pozdrawiam