25.04.2010r Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Junior Zakrzów , zdjęcia wykonał Grzegorz Lipiec źródło Echo Dnia

Remis po kiepkim meczu

• autor: gaznik87, 2011-08-14 18:13

Wspólnota zremisowała dzisiaj swój pierwszy mecz ligowy z Płomieniem Chmielów 1 - 1.Bramkę dla naszego zespołu zdobył Grzegorz Kwiatkowski w 70 minucie spotkania.Więcej w rozwinięciu

W niedzielne popołudnie naszej drużynie przyszło się zmierzyć z drużyną Płomienia Chmielów , z którą w poprzednim sezonie wygraliśmy 5 - 0.Niestety po mimo starań bo tak mogę nazwać grę naszego zespołu tylko lub aż zremisowaliśmy z miejscowymi.W naszej grze było sporo niedokładności a także niepotrzebnych dyskusji między zawodnikami.Gospodarze wyszli z nastawieniem aby utrzeć nosa naszej drużynie w ich grze widać większe zaangażowanie natomiast w naszej drużynie kilku zawodników zagrało jak by pierwszy raz grali w piłkę. Na nasze szczęście swój dzień miał Igor Kaźmierczak który kilkakrotni popisał się bardzo dobrymi interwencjami w sytuacji sam na sam albo udanymi paradami przy strzałach rywali za pola karnego.Przy golu którego gospodarze zdobyli po ładnym rozegraniu piłki na skrzydło gdzie jeszcze lepszym dośrodkowaniem popisał się Kamil Czernik i dzięki temu Marcin Czernik nie miał problemów z pokonaniem Igora.Na pochwałę zasługuje również strzelec bramki Grzegorz Kwiatkowski który po mimo nie wielkich warunków fizycznych zdołał pokonać bramkarza Płomienia strzałem głową po dośrodkowaniu Dominika Lamparta.Nasza drużyna mogła wygrać to spotkanie jednak 100% sytuacji nie wykorzystał Jarosław Kryszczyński który przy stanie 1 - 0 dla gospodarzy dostał podanie od Adriana Marca jednak przestrzelił mając pustą bramkę przed sobą , podobnego wyczynu dokonał Kamil Boy który jeszcze w pierwszej połowie po wyrzucie z autu Adriana Marca i zgraniu Kamila Augustowskiego nie trafił w bramkę z okolicy 5 metra.Miejmy nadzieje że było to tylko wypadek przy pracy i już w niedziele nasi zawodnicy zdołają pokonać kolejnego rywala którym jest zespół Towarzystwa Sportowego Stale z którym przyjdzie się na nowo wybudowanym Euro-boisku przy Sp 10.

autor: ~anonim 2011-08-15 08:16:37

avatar slabiutki start

autor: ~anonim 2011-08-15 11:56:48

avatar na laurach nie powinno się spoczywać bo już pojawiały się porównania b-klasowej wspólnoty z zespołami okręgówki panowie trochę luzu.

autor: ~anonim 2011-08-15 12:18:24

avatar za tydzień szykuje sie ciekawy mecz ;)

autor: ~anonim 2011-08-15 22:58:21

avatar z czym do ludzi

autor: ~anonim 2011-08-16 09:19:35

avatar Spokojnie nie jest łatwo przejść z ekstra równego boiska na super dołki i kępki,zachowajmy troch cierpliwości

autor: ~ha ha 2011-08-19 23:05:55

avatar będą baty w niedziele ze stalami

autor: bwin_tbg 2011-08-21 03:01:39

Profil bwin_tbg w Futbolowo Jeszcze nie tak dawno Wspólnota przegrała swój awans w Stalach, a tutaj już nastepny mecz. Myślę, że możemy być świadkami ciekawego widowiska. Emocji nie powinno zabraknąć.

autor: ~ha ha 2011-08-21 20:01:23

avatar Boisko na sp 10 nadaje sie do gry w dziada jest nie wymiarowe i to jest atut wygrywania meczy bo piłke z atu wrzuca sie do bramki i nie da sie ukryć

autor: ~sIqqRnlSnTArwfhmvSu 2011-09-01 23:40:11

avatar Hey, that's powreufl. Thanks for the news.