Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening w środę o godzinie 19.00 Zbiórka przed o godzinie 18.40 przy szatni
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

09.05.2010r Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Wisła Baranów Sandomierski , zdjęcia wykonał Grzegorz Lipiec źródło Echo Dni
Ładowanie...

Banery

mecze na żywoForum Kibiców Siarki Tarnobrzeg

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 198, wczoraj: 46
ogółem: 567 697

statystyki szczegółowe

KONTAKT

Aktualności

Król strzelców ,,B

  • autor: gaznik87, 2011-06-17 18:35

Vice-lider tabeli strzelców Kamil Augustowski zmniejszył stratę do lidera Sławomira Smerdaka któremu tym razem nie udało się pokonać bramkarza rywali , gola po dłuższej przerwie strzelił jego kolega w drużynie zajmujący trzecią lokatę Krzysztof Jaskot dzięki czemu odskoczył nieco dość sporej grupie goniących go zawodników.W 20 kolejce aż pięć osób debiutuje na liście strzelców [Seweryn Siemiński (LZS Krzątka) , Dawid Walski (TS Stale) ,
Marcin Wiącek (TS Stale) , Wojciech Gołąbek (LZS Krzątka) , Grzegorz Warchoł (LZS Krzątka)]  a najlepiej z nich spisał się  Seweryn Siemiński który ustrzelił hattricka

17 Bramek

Smerdak Sławomir (Junior Zakrzów)


16 Bramek

Kamil Augustowski (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) +1


14 Bramek

Jaskot Krzysztof (Junior Zakrzów) (15 Bramek) +1


11 Bramek

Adrian Marzec (Wspólnota Sebinów Tarnobrzeg) +2
Bieleń Mieczysław (Łęg Stany)
Kozioł Łukasz (Łęg Stany) +1
Krzysztof Paduch(LZS Krzątka) +2
Andrzej Daniek (Błękitni Komorów)(14 Bramek)

10 Bramek

Pelc Robert (Łęg Stany)
Damian Nowak (LZS Krzątka)

9 Bramek

Bednarz Krzysztof (Łęg Stany) +2
Bednarz Konrad (LZS Krzątka) +1

8 Bramek

Michalski Marcin (Korona Bojanów)
Mateusz Fudalewski (Transdźwig Stale/TS Stale)


7 Bramek

Rafał Kaźmierczak(Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kwiatkowski Grzegorz (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) +1
Jakubowski Paweł(Korona Bojanów)
Zbigniew Zych (LZS Cygany)
Mariusz Kalinka (Transdźwig Stale/TS Stale) +1

6 Bramek

Sylwester Cebula (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg) +1
Artur Domański (Junior Zakrzów) (7 Bramek)
Karol Bajor (Wisła Baranów Sandomieski)(9 bramek)
Zych Damian (Wola Baranowska) (7 Bramke)

5 Bramek

Burzyński Sławomir (Łęg Stany)
Michał Gospoś (Junior Zakrzów)
Mateusz Świątek (Korona Bojanów)
Artur Saja (Transdźwig Stale)
Czechura Filip (Wola Baranowska)(5 Bramki)

4 Bramki

Łukaz Furdyna (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Marcin Krzyżek (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Przemysław Kozioł (Łęg Stany)
Puzio Kamil (Korona Bojanów) +1
Tomasz Łącz (LZS Cygany)
Ireneusz Kupka (LZS Cygany)
Sławomir Paduch(LZS Krzątka)(6 Bramki)
Damian Witoń (Płomień Chmielów)(5 Bramki)
Smykla Karol (Wisła Baranów Sandomierski)

3 Bramki

Rafał Kopeć (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Kamil Boy (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Rafał Zając (Łęg Stany)
Krzysztof Kuraś (Junior Zakrzów)
Szwed Arkadiusz (Korona Bojanów)
Michał Ziarno (Korona Bjanów)
Seweryn Siemiński (LZS Krzątka) +3
Mateusz Wolan (LZS Cygany)
Łukasz Dul (LZS Cygany)
Janusz Pogoda (Błękitni Komorów)
Michał Mroczek(Płomień Chmielów)
Mariusz Dąbek (Transdźwig Stale)
Adrian Skowroński (TS Stale) (5 Bramki) +1


2 Bramki

Mariusz Kapała (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Damian Wolak (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Łukasz Gaj (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Błądek Dariusz (Łęg Stany)
Dul Mariusz (Łęg Stany)
Ryś Ryszard (Łęg Stany)
Łukasz Jodłowiec (Junior Zakrzów)
Gortych Jacek (Junior Zakrzów)
Bartek Grądz (Junior Zakrzów)
Grzegorz Jaskot (Junior Zakrzów)
Łukasz Czech (Junior Zakrzów)
Pyra Damian (Korona Bojanów)
Rędzio Sebastian (Korona Bjanów)
Kata Sylwester (Korona Bojanów)
Krzysztof Wyka (LZS Krzątka)
Flis Damian (LZS Krzątka) (4 Bramki)
Tomasz Gierek (LZS Cygany)
Arkadiusz Tereszkiewicz (Błękitni Komorów)
Damian Szypuła (Błękitni Komorów)
Grzegorz Gołąbek (Błękitni Komorów)
Wrona Bartłomiej (Błękitni Komorów)
Sylwester Krasowski (Wisła Baranów Sandomierski)
Janusz Przywara (Wisła Baranów Sandomierski)
Dawid Świderski (Wisła Baranów Sandomirski) ?
Marcin Koper (Płomień Chmielów)
Tomasz Durlej (Płomień Chmielów)
Jarosz Łukasz (Wola Baranowska)
Białek Paweł (Wola Baranowska) (4 Bramki)
Nieznane imię i nazwisko (LZS Cygany)

1 Bramka

Daniel Dudek (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Dominik Lampart (Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg)
Rafał Uchański (Korona Bojanów)
Soból Łukasz (Korona Bojanów)
Kotwica Grzegorz (Korona Bojanów)
Sulich Artur (Korona Bojanów)
Dawid Leń (Korona Bojanów)
Paweł Cuber (Korona Bojanów)
Tomasz Trela (Korona Bojanów)
Rafał Marut (Korona Bojanów)
Herdzik Damian (Łęg Stany)
Kozioł Tomasz (Łęg Stany)
Sebastian Jasiński (Junior Zakrzów)
Dariusz Urbaniak (LZS Cygany)
Tomasz Tomczyk(LZS Cygany)
Marcin Biela (LZS Cygany)
Damian Godek (LZS Cygany)
Michał Rożek (LZS Cygany)
Marek Kopeć (LZS Cygany)
Wojtek Podsiedlik (LZS Krzątka)
Grzegorz Maliborski (LZS Krzątka)
Krystian Kwaśnik (LZS Krzątka)
Dawid Konefał (LZS Krzątka)
Wojciech Gołąbek (LZS Krzątka) +1
Grzegorz Warchoł (LZS Krzątka) +1
Dariusz Bomba (Błękitni Komorów)
Adrian Bogdan (Błękitni Komorów)
Artur Grądzki (Błękitni Komorów)
Michał Smalera (Błękitni Komorów)(6 Bramek)
Paweł Wrona (Błękitni Komorów)
Paweł Partyka (Wisła Baranów Sandomierski)
Grzegorz Leszkowicz (Wisła Baranów Sandomierski)
Wolak Bartosz  (TS Stale)
Robert Zając (TS Stale)
Damian Żak (Transdźwig Stale)
Podleśny Patryk (Transdźwig Stale)
Rafał Zając (Transdźwig Stale)
Dawid Walski (TS Stale) +1
Marcin Wiącek (TS Stale) +1
Kuba Bojarski (Płomień Chmielów)
Jacek Tereszkiewicz (Płomień Chmielów)
Wojtek Kazanowski (Płomień Chmielów)
Dominik Bachaj (Płomień Chmielów)
Andrzej Swatek (Płomień Chmielów)
Stanisław Rytwiński (Płomień Chmielów)
Flądro Paweł (Wola Baranowska)
Machniak Paweł (Wola Baranowska)
Baran Wojciech (Wola Baranowska)
Białek Marcin (Wola Baranowska)
Lis Wojtek (Wola Baranowska)
Łukasz Cabaj (Płomień Chmielów)(1 Bramka)

8 goli samobójczych

Tabela nie uwzględnia strzelca bramki dla Wisły Baranów Sandomierski w mecz z LZS Krzątka , Błekitnimi Komorów oraz Koroną Bojanów a tagże goli zdobytych dla LZS Cygan i Woli Baranowskiej odpowiednio z TS Stale i LZS Krzątka
Tabela uwzględnia walkowery w 6 spotkaniach.(Błękitni Komorów - Junior Zakrzów) , (Błękitni Komorów - LZS Krzątka) , (Błękitni Komorów - Wisła Baranów Sandomierski) , (Płomień Chmielów - Wola Baranowska) , (Błękitni Komorów - Wola Baranowska) (TS Stale - LZS Krzątka) , (Wisły Baranów Sandomierski - Błękitni Komorów)

W nawisach liczba bramek zdobytych przez zawodnika przed weryfikacją wyników na walkowery


  • Komentarzy [5]
  • czytano: [3542]
 

autor: ~krzątka 2011-06-17 21:46:24

avatar tam w pierwszej części napisałeś że seweryn siemiński (ts stale) popraw na lzs krzątka :D


autor: gaznik87 2011-06-18 02:13:24

Profil gaznik87 w Futbolowo Zmienione sorki za pomyłkę


autor: ~Zenon 2011-06-19 14:09:44

avatar PANOWIE DZISIAJ AWANS!


autor: ~EvSohgZVEf 2011-09-02 17:55:31

avatar Ppl like you get all the brains. I just get to say thnaks for he answer.


autor: ~Japypaferax 2011-11-15 04:47:53

avatar What about the English invent football championship?


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wspólnota Serbinów TarnobrzegJunior Zakrzów
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 1:4 Junior Zakrzów
2013-02-10, 13:00:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny